301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Ekim 2017 - Perşembe 14:40 Bu haber 1604 kez okundu
 
518 Kişilik İstihdam
www.mansetburdur.com - "biz size HABER veririz"
GÜNDEM Haberi
518 Kişilik İstihdam

DSİ personel alımı başvuruları devam ediyor. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla personel alımına dair ilanı vatandaşlara duyurdu. Bu ilana göre KPSS puanı esasına dayalı yapılacak alımlarda 518 personel istihdam edilecek.

 

BAŞVURU TARİHLERİ BELLİ OLDU

2017 DSİ personel alımı için başvuru işlemleri 29 Eylül 2017 Cuma günü başladı ve 8 Ekim 2017 tarihine kadar işlemler devam edecek.

 

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

Bu alım için başvuru işlemleri online olarak yapılacak. Adaylar işlemlerini "personelalimi.dsi.gov.tr" adresinden yapabilecekler. Bu ekran adayları yapacakları işlemler konusunda yölendirmektedir.

Başvuru yapmak için tıklayın

 

 

BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI

Devlet Su İşleri personel alım ilanına; T.C. vatandaşı olan, kadrolara göre belirlenen öğretim şartını taşıyan, kamu haklarından mahrum bulunmayan, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, lisans mezunları için KPSS P3 puan tütünden en az 70 almış olan, lisans mezunları için KPSS P93 puan türünden en az 70 almış olan, lise ve dengi okul mezunları için KPSS P94 puan türünden en az 70 almış olan, yurdun her yerinde ve arazi şartlarında görev yapabilecek sağlık şartlarını taşıyan ve güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanan adaylar başvuru yapabilecek.

 

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK

DSİ personel alımı kapsamında 435 mühendis, 74 büro personeli, 6 biyolog, 3 tekniker alımı yapılacak.

Kılavuz için tıklayın

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: 518, Kişilik, İstihdam,
Yorumlar
Haber Yazılımı