301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Eylül 2017 - Çarşamba 13:41 Bu haber 1848 kez okundu
 
Adem Şengül Durmuyor
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av. Adem Şengül Yeni Yatırım ve Hizmetlerle İlgili Basın Açıklaması Yayınladı...
SİYASET Haberi
Adem Şengül Durmuyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Bucak İlçe Başkanı Av. Adem Şengül Bucak İlçesine Yapılacak Olan Sağlık Yatırımları ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.

 

Göreve geldiği günden bu güne Bucak ilçesinde yatırım ve hizmetlere hız kazandıran Başkan Adem Şengül'ün Bucak Halkı tarafından da övgüler aldığı dikkatlerden kaçmıyor. İlçe Başkanı Av. Adem Şengül'ün basın açıklaması şöyle;

 

1- Bucak ilçesi Karapınar köyü Aile Sağlığı merkezinin yapım ihalesi bitmiş olup müteahhide yer teslimi yapılmıştır.

2- Bucak ilçesi Elsazı köyü Sağlık evi  yapım ihalesi bitmiştir. Yakında müteahhide yer teslimi yapılacaktır.

3- Bucak Merkez 1 Nolu Aile Sağlığı merkezindeki eski bina yapılan testler sonucunda yıkılarak yenisi yapılacaktır. Halen İl Sağlık Müdürlüğü nezdinde ödeneği hazır olup yapılacak olan hizmet binası için ihale aşamasındadır. Yatırıma alınmıştır.

4- Bucak Merkez Alaattin mahallesine yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezinin proje ihalesi yapılmıştır. Proje hazırlama safhasında olup projenin 80 i hazırlanmıştır. Proje aplikasyon işlemleri bittikten sonra hizmet Aile Sağlığı merkezi hizmet binasının yapım işi ihaleye çıkartılacaktır.

5- Bucak ilçesi Çamlık köyü Aile Sağlığı merkezi  yapımı ile ilgili  olarak yeni arsa olarak Maliye Hazinesine ait 264 ada, 22 parselde bulunan taşınmaz İl Genel Meclisi İmar ve Bayındırlık komisyonu tarafından sağlık tesis alanı olarak imar  durumunda değişiklik yapılmıştır. Çamlık köyümüzde 22 parsel sayılı taşınmaz üzerine Aile Sağlığı merkezi yapılacaktır.

Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. İlimize ve ilçemize hayırlı olsun.

 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Adem, Şengül, Durmuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı