301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Ekim 2017 - Cuma 14:45 Bu haber 4058 kez okundu
 
Ahmet Koca Burdur'a Geldi
Ak Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın Yardımcısı Ahmet Koca Burdur'a Geldi
SİYASET Haberi
Ahmet Koca Burdur'a Geldi

Adalet ve Kalkınma Partisi Taşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın yardımcısı Ahmet Koca Burdur Teşkilatı'nı ziyarete geldi.

 

Ak Parti Burdur Teşkilatından edinilen bilgilere göre Koca başta İl Yönetim Kurulu olmak üzere Tüm İlçe Teşkilatları, Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Eski Başkanlar ile görüşecek.

 

Ahmet Koca'nın parti teşkilatları içerisinde huzursuzluk çıkartan bazı isimlerin tespiti, İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı için isimlerin belirlenmesi için bu ziyareti ve görüşmeleri yaptığı konuşulmakta. Dillendirilen bir başka husussa Burdur Milletvekili Reşat Petek'in Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimat üzerine İhanet ve Direniş Konferansları için bugün Ordu'da yarın ise Şanlıurfa'da olacağı.

 

Ak Parti geleneklerine göre Teşkilat görüşmelerine Ak Parti Burdur Koordinatör'ü Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir'in gelmesi gerekirken, Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Koca'nın Burdur'a gelmiş olması da Burdur Teşkilatının sıkıntılarını doğrular nitelikte. Suların bir türlü durulmadığı Burdur Teşkilatı için Ak Parti Genel Merkezinin nasıl bir yol izleyeceği ise Burdur Halkı tarafından merak edilmekte.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ahmet, Koca, Burdur'a, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı