301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 10:52 Bu haber 1107 kez okundu
 
Ak Parti Basın Bürosundan Açıklama
Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur İl Başkanlığından Basın Bildirisi
SİYASET Haberi
Ak Parti Basın Bürosundan Açıklama

Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur İl Başkanlığı Basın Bürosundan Burdur Basınına gönderilen Basın Bildirisi Şöyle;

 

"-AK Parti tam kadro sahada!


-AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Milletvekili adaylarımızla birlikte sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmıyoruz. 24 Haziran tarihinden sonra, büyük bir zaferle Allah’ın izniyle ve  milletimizin bize verdiği güçle, yeni büyük Türkiye’yi inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

AK Parti Burdur İl Başkanlığı, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri sebebiyle soluksuz çalışıyor. Tam kadro sahaya inen AK Parti,  İl Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partilileriyle kapı kapı dolaşarak, vatandaşlardan destek istiyor. 
AK Parti Burdur 27. Dönem Adayları Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve Emine Aktaş, vatandaşları iftar sofralarında, evlerinde ve halk pazarlarında ziyaret ederek, yeni büyük Türkiye’nin hedeflerini anlatıyor. 
AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı, mahalleleri gezerek, kadınlarla buluşurken, Gençlik Kolları ise gençlerle bir araya gelerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni büyük Türkiye ideolojisini anlatıyor.

 

TÜRKİYE VAKTİ

24 Haziran’a kadar tam kadro sahada olacaklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, “AK Parti yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Milletimizin defalarca teveccühünü alan partimiz 24 Haziran seçimlerinde de Allah’ın izniyle yeni büyük Türkiye’yi inşa etmeye devam edecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan seçim beyannamesini geçtiğimiz günlerde Ankara’da açıkladı. Yeni dönem, güçlü Meclis ve güçlü Hükümet dönemi olacak. Bu iki temel kurumun kendi alanlarına yoğunlaşmalarının yanı sıra ahenk içinde çalışmaları milli hedeflerin gerçekleşmesine hizmet edecek. Meclis ve hükümetin daha uyumlu bir biçimde çalışacağı bir döneme girilecek. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile yeni bir şahlanış dönemi başlayacak. Partimiz, Meclisin çalışma usul ve esaslarını belirleyen iç tüzüğün yeni hükümet sistemine uygun bir biçimde çalışmasını sağlayacak düzenlemelere öncülük edecek. Buradaki birlikteliğimiz, dayanışmamız inşallah Türkiye'ye yeni bir sınıf atlatacaktır.” dedi.

 

“PARTİNİN TÜM ORGANLARI AZİMLE ÇALIŞIYOR”
AK Partinin tüm organlarının 24 Haziran seçimlerine kadar azim ve kararlılıkla çalışacağını, kapı kapı yeni Türkiye hedeflerinin vatandaşlara anlatılacağını belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Biliyorsunuz, partimiz her zaman teşkilatlarıyla birlikte seçime hazır bir partidir. İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız mahallelerde çalışmalarını gerçekleştiriyor. Partimiz, ilk günkü gibi aynı ilgi ve sevgi seliyle karşılanıyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor. AK Parti millet partisidir, bizler milletimizin hizmetkarıyız ve bu yolda büyük projelerimizi hayata geçirdik.  Hayata geçirilen reformlarımız ve projelerimizle her alanda vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırdık, inşallah 25 Haziran günü davamızın kutlu yoluna alnımızın akıyla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


“MİLLETVEKİLİ ADAYLARIMIZ DUR DURAK BİLMİYOR”
AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik ve Milletvekili Adayları Yasin Uğur ve Emine Aktaş’ın dur durak bilmeden çalıştığını ifade eden Başkan Mengi, “Bayram Özçelik’in 5’inci dönem adayımız olması bizi tekrar gururlandırdı. Burdur’a katacağı daha birçok imza atacağı proje var, bunları da tamamlayacak inşallah, Yasin Uğur vekilimiz, Bucak ilçesinde seçim çalışmalarını son sürat devam ediyor, kadınlarımızla, gençlerimizle ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek, destek istiyor. Emine Aktaş hanımefendiye kadınlar büyük ilgi gösteriyor. Kendisini partimizin ilk kadın milletvekili adayı olduğu için sevgi seliyle karşılaşıyor. Milletvekili adaylarımız arasındaki uyum, teşkilatlarımızdaki birlik ve beraberlik, yaşadığımız seçim coşkusu bizi memnun ediyor. İnşallah 25 Haziran günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, AK Parti olarak, güçlü Meclis için hedeflediğimiz milletvekili sayımızı Meclis’e sokacağız. Alnımızın akıyla, gerçekleştirdiğimiz azim ve kararlı çalışmalarımızla, 25 Haziran sabahını zaferle taçlandıracağız” açıklamasında bulundu."
 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ak, Parti, Basın, Bürosundan, Açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı