Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
24 Kasım 2018 - Cumartesi 15:20 Bu haber 4069 kez okundu
 
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Açıklandı
Burdur'da Deniz Kurt Heyecanı Yaşanıyor
SİYASET Haberi
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Açıklandı

Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur Belediye Başkan Adayı Kesinleşti. Türkiye Cumhuriyeti Başkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleri ile Burdur Belediye Başkan Adayı İş Adamı Deniz Kurt Oldu.

 

2019 yılında yapılacak olan Yerel seçimler için partiler adaylarını açıklamaya devam ediyor. Ak Parti'de geçtiğimiz hafta aday adaylığı başvuruları tamamlanmış hemen akabinde temayül yoklamaları yapılmıştı. Bugün Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Belediye Başkan Adayları arasında Burdur'da yer aldı. 6 Aday Adayını arasından aday gösterilen isim İş Adamı Deniz Kurt oldu.

 

Deniz Kurt Ak Parti teşkilarlarında geçmiş dönemlerde aktif görev almış ve önemli rol oynamış isimlerden birisi. Ak Parti İl Teşkilat Başkanlığı yapmış olan Kurt'un Belediye Başkan Adayı gösterilmesi Ak Parti teşkilatlarında ve Burdur Halkında heyacan uyandırdı.

 

Manşet Burdur Gazetesi olarak 17 Kasım 2018 tarihinde yayınlamış olduğumuz "Ak Parti'de Deniz Kurt Heyecanı" başlıklı haberimizde Deniz Kurt'un aday gösterileceğine kesin gözüyle bakıldığını yazmıştık. Manşet Burdur ailesi olarak sizlere doğru ve tarafsız haberler ulaştırmak için her daim olağanüstü gayret gösterdiğimizi belirtmek isteriz. (Habere Ulaşmak İçin Tıklayınız)

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ak, Parti, Belediye, Başkan, Adayı, Açıklandı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Açıklandı
Yorumlar
Haber Yazılımı