Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
17 Kasım 2018 - Cumartesi 17:21 Bu haber 3169 kez okundu
 
Ak Parti'de Deniz Kurt Heyecanı
İş Adamı Deniz Kurt'un Aday Adaylığı Ak Parti'de Heyecan Yarattı
SİYASET Haberi
Ak Parti'de Deniz Kurt Heyecanı

Adalet ve Kalkınma Partisi'nde Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatlarının son gününde kamuoyunda günlerdir ismi konuşulan ve adaylığına kesin gözüyle bakılan İş Adamı Deniz Kurt kalabalık bir grupla Ak Parti Burdur İl Başkanlığı binasına gelerek aday adaylık başvurusunu yaptı.

 

Ak Parti Burdur Teşkilatında yıllardır bir isim etrafında birleşemeyen bir çok ismin Deniz Kurt'un başvurusu için bir araya gelmiş olmaları Ak Parti'de heyecan yarattı. Parti teşkilatında birbirlerine muhalif grupların yanı sıra, iş ve siyaset dünyasından bir çok isim ve ailesi Kurt'u yalnız bırakmadılar. Aday adaylığından ziyade adaylık açıklaması havasında geçen başvuru esnasında yaptığı konuşmada Kurt şunları söyledi;  

 

“Önümüzde 2019 yerel seçimlerinde halkımızın bana göstermiş olduğu teveccüh ve siz değerli dostlarımın desteğiyle Burdur Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvuruyorum. İnşallah 5 yıl önce verdiğimiz emaneti tekrar geri alacağız bunda hiçbir şüphemiz yok. Genel Merkezimizin ve genel başkanımızın olurları dahilinde aday gösterildiğimiz takdirde eğitim hayatımızla, çalışmalarımızda edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle inşallah belediye başkanlığı seçimlerinde hep beraber çalışarak geri alacağız. Bundan kimsenin şüphesinin olduğuna inanmıyorum. Ben olmuşum ya da diğer aday arkadaşlarımız olmuş önemli değil, bunu hep beraber çalışarak hedefimiz hepimiz için de aynı. Allah’ın izniyle bu emaneti geri alacağız ve Burdur’a AK günleri geri getireceğiz. Şimdiden beni desteklediğiniz için çok teşekkür ederim”

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ak, Parti'de, Deniz, Kurt, Heyecanı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ak Parti'de Deniz Kurt Heyecanı
Ak Parti'de Deniz Kurt Heyecanı
Ak Parti'de Deniz Kurt Heyecanı
Yorumlar
Haber Yazılımı