301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 16:43 Bu haber 1833 kez okundu
 
Ak Parti İl Başkanından Araç Açıklaması
Ak Parti Burdur İl Başkanı Partiye Alınan Araçla İlgili Açıklama Yaptı
SİYASET Haberi
Ak Parti İl Başkanından Araç Açıklaması

Ak Parti İl Başkanlığı tarafından satın alınan 150000 Türk Lirası değerinde ki araç dün Burdur gündeminde geniş yer bulmuştu.

 

Gece geç saatlerde Ak Parti İl Başkanı bir açıklama yayınladı. Öncesinde ise yerel bir haber sitesine açıklama yapan Mengi; "Aracın alınması ve alınma nedenleri yönetim kurulumuzda uzun uzadıya tartışılıp değerlendirilmiştir." ifadelerini kullandı. Bu açıklamanın ardında yapılan açıklama ise şöyle;

 

"Çok kıymetli basın mensupları


AK Parti il teşkilatımızın kendi imkanlarıyla 2009 yılında partimize kazandırdığı 6+1 aracı 2014 yılında 2009 model 6+1 araçla dönemin il yönetimi tarafından yenilendi ve şimdi 4 yıl sonra yine şahsım ve il yönetimimiz az kullanılmış 2016 model 8+1 (ViP OLMAYAN) minibüs tarzla eski aracı yeniledi. Alınan araç şahsıma alınmış vip bir araç değil il yönetimim, kadın kollarımızın, gençlik kollarımızın ve merkez ilçe teşkilatımızın geçmişte faydalandığı gibi yine faydalanacağı programlarda kullanacağı partimizin ORTAK bir hizmet aracıdır. Programlara teşkilat üyelerimizle gitmek için kullandığımız Aracımızın yıpranması, bakım maliyetleri sürekli artması ve en önemlisi yolcu güvenliğini azalması nedeniyle araç yenilenmesi kararı alınmıştır. MAKAM ARACIM YOKTUR ve şahsi arabamı kullanmaktayım.

 

Şunuda belirtmek isterim göreve geldiğimde il teşkilatımızın Mali verileri çok bozuktu ve 10 ayda il yönetimimiz ve Bayram Özçelik vekilimizin desteği ile esnaflara borçlarımızı ödeyerek Mali disiplinimizi sağladık ve şimdi teşkilat üyelerimizin yol güvenliğini sağlamak için mevcut arabamızı takasla az kullanılmış 2016 model 8+1 minibüs tarzı bu araçla yenileyerek partimize kazandırmış olduk. İl teşkilatımız her yerde başarılı olduğu gibi mali disiplin yönünden de başarı sağlamıştır.

 

Teşkilatımızın başarısını ve özellikle uyumunu çekemeyenler bu tarz haberleri yaptıracaktır. Ama biz başarımızı hiç durmadan devam ettireceğiz.

 

Özellikle haberin muhattabına sormadan yapılan bu asılsız makam aracı haberlerine üzülmüş bulunmaktayım.

 

Ama şunu unutmayacağız, inşallah AK Partili belediyemiz döneminde trilyonluk 5 adet makam aracı olmayacak ve il Başkanı olarak olmaması için mücadele edeceğim.

 

Siz değerli basın mensuplarını bilgilerine sunarım..."

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ak, Parti, İl, Başkanından, Araç, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı