301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 18:08 Bu haber 1033 kez okundu
 
Akşener Burdurlularla Buluştu
İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Burdur'da Miting Yaptı
SİYASET Haberi
Akşener Burdurlularla Buluştu

İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener 23 Mayıs 2018 Çarşamba günü Antalya ve Isparta programı sonrası Burdur’a gelerek halka seslendi.

 

Akşener’i burada kadınların çoğunlukta topluluk bağrına bastı.  Akşener’i kadınlar hediye bileklikler ve çok sayıda eşarp hediye ettiler. Cumhurbaşkanı Meral Akşener sloganları altında konuşan Akşener’in hedefinde iktidar partisi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vardı. Ekonomi ve dolar üzerinden iktidara yüklenen Akşener, ülke yönetiminin doğru ve ehil elde olmadığını söyledi. Akşener, bir kişinin keyfi ve gönlünün hoş edilmesi için Türkieye’nin dış politikasının da ekonomisinin de kurban edildiğini ifade etti.

 

Erken seçim kararı alarak İyi Parti’nin seçime girmesinin engellenmeye çalışıldığını da sözlerine ekleyen Akşener, Akıl ve Cenabı hak yardım etti seçimlere giriyoruz dedi. CHP’den 15 vekil istedim geldiler diyen Akşener CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti.

 

 

Ekonomi ve reel sektör için önlem al

Reel sektör çöküyor diyen Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’da uyarı da bulundu. Ekonomistlerin doların 6 TL’ye çıkacağını söylediklerini ifade eden Akşener Erdoğan’a bırak her şeyi ekonomi ve reel sektör için önlem al dedi. 

 

Akşener geçtiğimiz aylarda satışı gerçekleşen medya kuruluşu ile ilgili de konuşarak, “Bir gazetenin satışı için 600 milyon dolar parası için tırım tırım para aradın. O gazete ve televizyonların seni göstermesi için Ziraat Bankasının rezilini çıkardın” dedi ve ayıp diyerek seslendi.

 

 

Şeker Fabrikalarının Satışını Fesh Edeceğim!..

Şeker Fabrikalarının ve şeker pancarının stratejik bir ürün olduğunu söyleyen Meral Akşener, " Şeker Fabrikalarının özelliği,  pancardan hem şeker üretir, hem de hayvancılığın gelişmesi için ürettiği küspe ile destek olur” dedi. Şeker Fabrikalarının kapatılması ile küspenin üretilmeyeceğini ve beraberinde hayvancılığın yok alacağını da sözlerine ekleyen Akşener, fabrikaları satın alanlara seslendi.

 

Türkiye’de ki şeker fabrikalarını alanları uyaran Akşener,”sakın fabrikaları elinizden çıkarmaya kalkmayın, sakın işçi çıkarmayın. Seçildim gün gün yapacağım işi satışların iptalini yapmak” dedi. Akşener Ayrıca Fransa ve Almanya’nın ürettiği şekeri satabildiğini ancak, Türkiye’nin satamadığını söyleyerek bu ayıp iktidarındır” dedi.

 

Akşener konuşmasının sonunda İyi Parti Burdur Milletvekili Adayları Osman Kurt, Hüseyin Erdem ve Hatice Funda ile halkı selamladı. Akşener’e burada Demokrat Partisi Genel Başkanı Gültekin Uysal’da eşlik etti.

Kaynak: (bomba15.com) - bomba15.com Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Akşener, Burdurlularla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı