Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Temmuz 2017 - Çarşamba 18:11 Bu haber 1410 kez okundu
 
Ali Orkun Ercengiz İlçelerde
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur'un ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.
BELEDİYE Haberi
Ali Orkun Ercengiz İlçelerde

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Gölhisar ve Çavdır ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

 

Burdur Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Meclis Üyeleri Arif Pak ve Bayram Kepenek ile birlikte ilk olarak Gölhisar İlçesini ziyaret etti. Başkan Ercengiz burada Çavdır Kaymakamı ve Gölhisar Kaymakam Vekili Abdullah Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Ercengiz daha sonra Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural’ı makamında ziyaret etti. Başkan Ercengiz ve Belediye Meclis Üyeleri daha sonra CHP Gölhisar İlçe Örgütünü ziyaret etti.

 

Gölhisar ziyaretinin ardından Çavdır’a geçen Başkan Ercengiz, burada ise Çavdır Belediye Başkanı Mustafa Uysal’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra CHP Çavdır İlçe Örgütü ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Ercengiz, Burdur Belediyesi'nin ve Belediyeler Birliği’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

Örgüt ziyaretlerinde konuşan Başkan Ercengiz, zor günler geçirdiğimiz şu günlerde ülke olarak birlik ve beraberlik içerisinde kol kola olmamız gerektiğini söyledi. Başta partimiz olmak üzere ağır bir yükün altında olduklarını belirten Başkan Ercengiz, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimleri ışığında Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu. 

 

 
 
 
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ali, Orkun, Ercengiz, İlçelerde,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ali Orkun Ercengiz İlçelerde
Ali Orkun Ercengiz İlçelerde
Ali Orkun Ercengiz İlçelerde
Ali Orkun Ercengiz İlçelerde
Yorumlar
Haber Yazılımı