301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Ağustos 2017 - Perşembe 18:56 Bu haber 1894 kez okundu
 
Ali Orkun Ercengiz'in Kurban Bayramı Mesajı
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in Kurban Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Ali Orkun Ercengiz'in Kurban Bayramı Mesajı

Barışı, kardeşliği, sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü simgeleyen Kurban Bayramını geleceğe umutla, güvenle bakarak karşılıyoruz.

 

Evrensel anlamda, sevginin ve saygının simgesi konumundaki bayramlar, karşılıklı duyguların anlatılmasına aracılık eden özel günlerdir. Bireyleri aynı düşünce ve duygularda buluşturan ve kenetlenmesini sağlayan bu özel günlerimiz, insan ilişkilerini geliştirerek, birlik ve beraberliği güçlendirdiği gibi yardımlaşma ve dayanışmayı da artırmaktadır.

 

Bizlere, özgürce ve huzurla bayramları kutlama imkânı veren başta Devletimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve yüce milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

 

Kurban Bayramı vesilesiyle bizleri biz yapan, kırgınlıklarımızı bir kenara bırakıp ayrışmak yerine kucaklaşmamızı, birlik olmamızı sağlayan o güzel duyguların tüm yüreklere hakim olmasını temenni ediyorum. Tüm hemşerilerimin Kurban Bayramını kutlarken, sevdikleri ile birlikte sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ali, Orkun, Ercengiz'in, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı