301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ağustos 2017 - Pazartesi 01:45 Bu haber 2735 kez okundu
 
Avşar Ceviz Ezme'den Yeni Yatırım
Ceviz ezmesi sektörünün en yeni ve en yenilikçi firması olan Avşar Ceviz Ezme yaptığı son yatırımla Burdurluların gönlünü fethetti.
GÜNDEM Haberi
Avşar Ceviz Ezme'den Yeni Yatırım

Ceviz ezmesi sektörününde yapılmayanları yaparak dikkatleri üstüne çeken Avşar Ceviz Ezme Burdur - Ankara Karayolu üzerine yeni bir mağaza açtı. 

Açılan yeni mağaza da Avşar Ceviz Ezmelerinin yanı sıra Burdur'un diğer yöresel ürünleri için de reyonlar oluşturuldu. Yol üstü turizminde yaşanan eksiklikleri gidermek adına yol üstü mağazası açtıklarını belirten firma yetkilileri bu mağaza ile hem ceviz ezmesinin bilinirliğini arttırmayı hem de ilimizin yol üstü turizmine katkı sağlamayı hedeflediklerini belirttiler. 

Kurulduğu günden bu yana başta fabrikasyon ceviz ezmesi ve tekli ezme amlajları ile kendilerinden sık sık olumlu söz ettiren Avşar Ceviz Ezmeleri yaptıkları bu son yatırımla  ceviz ezmesi artık hakettiği değeri görecek dedirtti. 

Şimdilik iki mağaza ile faaliyetlerine devam eden Avşar Ceviz Ezme pek yakında ulusal firmalar arasında yerini alacak gibi görünüyor.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Avşar, Ceviz, Ezme'den, Yeni, Yatırım,
Yorumlar
Haber Yazılımı