Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
17 Kasım 2018 - Cumartesi 14:22 Bu haber 1827 kez okundu
 
Bakan Ziya Selçuk'un Burdur Ziyareti
Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk Burdur'u Ziyaret Etti
GÜNDEM Haberi
Bakan Ziya Selçuk'un Burdur Ziyareti

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk toplu açılış törenine katılmak için Burdur'a geldi. Programına Burdur Valiliğine ziyarette bulunarak başlayan Bakan Selçuk, Burdur protokolü tarafından karşılandıktan sonra Valilik Şeref Defterini imzalayarak Burdur Valisi Hasan Şıldak'ı ziyaret etti.

 

 

Valilik ziyaretinden sonra Gazi İlkokulu'nun temel atma törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk daha sonra Şehit Akif Altay Ortaokulu ve Gazi İlkokulunu ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi.

 

 

Burdur'da bir dizi ziyaretlerin ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmet Binası, Necip Fazıl Kısakürek Konferans Salonu ve Şirinevler Anaokulu Yemekhanesi'nin toplu açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Burdur AK Parti Milletvekili Yasin Uğur, Burdur AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik ve Burdur Valisi Hasan Şıldak'ın konuşmaslarının ardından toplu açılış töreninde bir konuşma gerçekleştirdi. Hedeflerin daha çok ileriye dönük olması gerektiğini belirten Bakan Selçuk, "Bunu yapabilmek için ideallerimizin, cesaretimizin, hayallerimizin olması lazım. İlk geldiğimiz yer Burdur. Öncelikle dikkate aldığımız şehirlerden bir tanesi. Bütün halkımızın, öğretmenlerimizin büyük desteklerine ihtiyacımız var. Burada yapılan tesisler eğitim alt yapısının mükemmel hale gelmesini sağlıyor." dedi.

 

 

Toplu açılış töreninde dikkatleri çeken konu ise Bakan Selçuk'un çocuklar üşümesin diye konuşmasını sonlandırması oldu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ''İkide bir çocuklara bakıyorum üşüyorlar mı diye. Ciddi bir rüzgar var, fazla uzatmak istemiyorum. Onları bekletmemek adına konuşmama son vermek istiyorum'' diyerek konuşmasını noktaladı.

Konuşmanın ardından açılış törenine geçilerek kurdele kesildi.

Kaynak: (bomba15.com) - bomba15.com Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Bakan, Ziya, Selçuk'un, Burdur, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı