Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Temmuz 2017 - Çarşamba 17:59 Bu haber 1572 kez okundu
 
Başkan Artık Vali Yılmaz
Yeni Dönem Başkanı Vali Şerif Yılmaz Oldu...
GÜNDEM Haberi
Başkan Artık Vali Yılmaz

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, bir yıldır yürüttüğü BAKA dönem Başkanlığını, Vali Şerif Yılmaz’a devretti.
 
 
Ağlasun Yeşilbaşköy’de düzenlenen Temmuz ayı olağan yönetim kurulu toplantısının ardından devir teslim töreni yapıldı.
 
 
Dönem Başkanlığını Vali Yılmaz’a devir eden Vali Karaloğlu yaptığı konuşmada, “Antalya Valisi olarak bir yıldır yürüttüğüm BAKA dönem Başkanlığını Sayın Burdur Valimize devir ediyorum. Bundan sonraki toplantılarımızda bir yıl Sayın Valimiz BAKA’nın başkanlığını yürütecek. Başkan Vekilliğini de Isparta Valimiz yürütecek. Ben Sayın Valimize başarılar diliyorum. Dönem başkanlığında BAKA’nın çok daha efektif, çok daha proaktif olacağından şüphemiz yok. Kendilerini kutluyoruz hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
 
 
 
BAKA’nın yeni dönem Başkanı Vali Yılmaz ise yaptığı konuşmada, “bizde Sayın Antalya Valimize teşekkür ediyoruz. Tam geçiş döneminde bulunduğumuz görevlere yeni başlamıştık üç Vali olarak, tam bir yıl oldu.  Yönetim kurulu üyelerimiz daha önceden burada görev aldılar. Göreve başladıktan sonra ilk toplantıda Sayın Antalya Valimiz devir almıştı. Bilhare 15 Temmuz oldu. 15 Temmuzla beraber Ajansın belki de en zor süreciydi. Ajanstaki o yapılanmayla ilgili etkin bir şekilde mücadele edilmesi gereken bir süreçte Sayın Valimiz sağolsun bizlere bırakmadan kendisi yoğun bir şekilde mesaisinin çoğunu da Ajansa harcamak suretiyle ve Antalya’nın büyük şehir olmasına rağmen bu geçiş sürecini çok şükür başaralı bir şekilde tamamladı. Başkanlık sitemi denilince yanlış anlaşılmasın. Burada dönüşümlü başkanlık var. Aslında başkanlıktan ziyade yönetim kurulu olarak işlerin yürütüldüğü bir ajans. Yönetim Kurulu kararı dışındaki iş ve işlemler zaten genel sekreterlik tarafından yürütülüyor. O nedenle bizler sadece şeklen başkanız, bundan önce olduğu gibi yine tüm arkadaşlarla birlikte aynı şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah ilimize, bölgemize, ülkemize hayırlı olur” dedi.
 
 
Vali Yılmaz, konuşmasının sonunda dönem başkanlığını kendisine devir eden Vali Karaloğlu’na, hizmetleri anısına hediye takdim etti.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Başkan, Artık, Vali, Yılmaz,
Yorumlar
Haber Yazılımı