301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Eylül 2017 - Cumartesi 10:27 Bu haber 1089 kez okundu
 
Başkan Ercengiz Zabıtalarla Buluştu
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Zabıta Teşkilatının 191. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Zabıta Müdürlüğü personeliyle sabah kahvaltısında bir araya geldi.
BELEDİYE Haberi
Başkan Ercengiz Zabıtalarla Buluştu

Burdur Belediyesi İstasyon Park’ta gerçekleşen toplantıya Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Başkan Yardımcısı Ali Say, Zabıta Müdürü Şaban Kırcı, Emekli Zabıta çalışanları ve Zabıta Müdürlüğü çalışanları katıldı.

 

Kahvaltıda konuşan Başkan Ercengiz, “Birlikte Burdur’un geleceğine katkı koymaya çalışıyoruz. Yaşanılabilir bir kent olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Küçük bir yerde yaşıyoruz hepimizin birbirini bildiği, herkesin birbiriyle bağlantısı olduğu bir yerdeyiz. Burdur dışına çıkıp Burdur’u bir yerlerle kıyaslamaya çalıştığımız zaman ilimizin ne kadar güzel bir şehir olduğunu sakin bir şehir olduğunu, yaşanabilir bir şehir olduğunu anlıyoruz” diye konuştu.

 

Zabıtanın vatandaşla doğrudan muhatap olduğunu belirten Başkan Ercengiz, “Vatandaşa yaklaşırken diyalog içinde, empatiyle yaklaşın, ben olsaydım diye yaklaşın. Yaptığınız iş çok zor, sabır işi. Eksiklerimiz olmakla birlikte güzel şeyler yaptığımıza inanıyorum.” dedi.

 

Kahvaltının sonunda Başkan Ercengiz zabıtalarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Başkan, Ercengiz, Zabıtalarla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı