Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Ekim 2018 - Salı 11:39 Bu haber 1827 kez okundu
 
Bayram Özçelik Gölhisar'da İncelemelerde Bulundu
Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Gölhisar'da Yatırımları İnceledi
SİYASET Haberi
Bayram Özçelik Gölhisar'da İncelemelerde Bulundu

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Gölhisar İlçesinde tamamlanan ve inşaatı devam eden yatırımları yerinde inceledi.

 

Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’e Gölhisar İlçe ziyaretinde İl Başkanı Volkan Mengi, Gölhisar İlçe Teşkilatı ve Burdur İl Teşkilatından bazı isimler eşlik etti.

 

 

“SOSYAL HİZMET MERKEZİ, ÇALIŞMALARINA BAŞLADI” 

Cumhurbaşkanlığı 100 günlük eylem planı kapsamında bulunan Sosyal Hizmet Merkezinde incelemede bulunan Milletvekili Bayram Özçelik “Gölhisar İlçemizde Hizmet vermeye başlayan Cumhurbaşkanlığımızın 100 günlük eylem planında bulunan 1 Ekim 2018 tarihi itibari ile hizmet vermeye başlayan SOSYAL HİZMET MERKEZİMİZDE incelemelerde bulunduk. Gölhisar Sosyal Hizmet Merkezi ile Gölhisar ilçesinin yanı sıra Çevre İlçelerimizde yaşayan çocuk, kadın, engelli, yaşlı, şehit yakını ile gazi ve ailelerine koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici hizmetler ile rehberlik ve danışmanlık hizmetleri verilecektir. Hayırlı olsun.” dedi.

 

 “GÖLHİSAR SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ, HİZMET VERMEYE BAŞLADI”

Milletvekili Özçelik ve AK Parti Heyetinin yatırım incelemeleri kapsamında Gölhisar Sosyal Güvenlik Merkezini de ziyarette bulundular. Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Milletvekili Bayram Özçelik “Gölhisar İlçemizde yapımı tamamlanarak hizmete açılan Sosyal Hizmet Merkezimizde İl Başkanımız Volkan Mengi, Gölhisar İlçe Başkanımız Ayhan Kanural, Gençlik Kolları Başkanımız Abdullah Kılınç, Kadın Kolları Başkanımız Sultan Karagöz ve teşkilatımızla birlikte incelemede bulunduk. Sosyal Hizmet Merkezimiz Gölhisar İlçemiz ve Çevre İlçelerimiz ile birlikte 60.000 nüfusa hizmet vermektedir.” şeklinde konuştu. 

 

 

“ADALET SARAYI İNŞAATI TAMAMLANMAK ÜZERE”

Gölhisar İlçesinde yapımı tamamlanmak üzere olan Adalet Sarayında da bulunan Milletvekili Bayram Özçelik “ Gölhisar İlçemizde hükümetimizin gerçekleştirdiği yatırımlarda incelemeler gerçekleştirdik. 4 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olan Gölhisar Adelet Sarayımızda incelemelerde bulunduk. Gölhisar Adalet Sarayımızın Mimari projesi 1 bodrum+ zemin+2 normal kat olmak üzere ve her kat 1125 m2 olarak yapılmıştır. Gölhisar Adalet Sarayımızın inşaatının tamamlanmasıyla hizmete açılacaktır.” İfadelerini kullandı.

 

 “2 NOLU, AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR.”

Arsa bağışının hayırsever tarafından gerçekleşen 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ile ilgili de açıklamada bulunan AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Gölhisar İlçemizde 973.697,50 TL bedelle ihale edilen 2-3 Hekimlik 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi inşaatında incelemelerde bulunduk. Aile Sağlığı Merkezimiz 310 metrekare kapalı alanı bulunmaktadır. Gölhisar İlçemize hayırlı olsun. “ dedi.

  

“STANDARTLARA UYGUN STADYUM İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR”

Gölhisar İlçesinde yenileme çalışmaları devam eden İlçe Stadyumu incelemesi sonrası açıklamada bulunan Milletvekili Bayram Özçelik “Gölhisar İlçemizde sporseverlerin daha rahat ve iyi şartlarda spor müsabakalarını takip etmesi ve Gölhisar'da spora teşvik etmek amacıyla geçen yıl yatırım programına aldırdığımız ve çalışmaların başladığı Gölhisar İlçe Stadyumu yenilenmesi, soyunma odaları, tribün ve saha zemininin uygun şekle getirilmesi konusunda yapılan çalışmaları yerinde incelemede bulunduk. Yapılan bu çalışmanın Gölhisar İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

  

 

“KİBYRA ANTİK KENTİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI”

Kibyra Antik Kentinde başlayan çalışmaları inceleyen Milletvekili Bayram Özçelik “ Kültür ve Turizm Bakanlığımız tarafından yapılan proje kapsamında çevre düzenlemesi ve ziyaretçi karşılama ünitesi çalışmalarını yerinde inceledik. Kibyra Ören Yerinin yapımı için büyük katkı sağlayan Kültür ve Turizm önceki Bakanımız Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'a ve eşi hemşehrimiz Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş'a hemşehrilerimiz adına teşekkür ederiz. " dedi.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Bayram, Özçelik, Gölhisar'da, İncelemelerde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı