301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Haziran 2017 - Cuma 20:03 Bu haber 1830 kez okundu
 
Bayram Özçelik'in Bayram Mesajı
Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'in Ramazan Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Bayram Özçelik'in Bayram Mesajı

Milletvekili Özçelik, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: ' Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir.

 

Bu mübarek günde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek, onlara maddi ve manevi yardımlarda bulunarak, onları sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutlarım.

 

Bayram ÖZÇELİK

Burdur Milletvekili

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Bayram, Özçelik'in, Bayram, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı