Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Mart 2017 - Çarşamba 15:43 Bu haber 3843 kez okundu
 
Bayram Özçelik'in Kandil Mesajı
Milletvekili Özçelik’ten Üç Aylar Ve Regaip Kandili Mesajı
SİYASET Haberi
Bayram Özçelik'in Kandil Mesajı

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdurlu hemşehrilerinin üç aylar ve Regaip Kandili’ni tebrik ederek, "Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir hasat mevsimidir” dedi.


Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, 29 Mart Çarşamba günü başlayacak olan üç aylar ve Perşembe günü Regaib Kandilinin idrak edileceğini belirterek, “Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları olan üç aylara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir hasat mevsimidir. Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma, hayır ve iyilik duygularının artarak yoğunlaştığı kandil gecelerinde; sevgi, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum. Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan özel ve güzel gecelerdir. Bu özel gecelerin, gönüllerimize huzur, insanlığa barış ve dünyaya adalet getirmesini diliyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Burdurlu hemşehrilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Bayram, Özçelik'in, Kandil, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı