301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Aralık 2018 - Pazartesi 10:57 Bu haber 2166 kez okundu
 
Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'în Yeni Yıl Mesajı
Manşet Burdur Gazetesi
GÜNDEM Haberi
Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'în Yeni Yıl Mesajı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

 

Başkan Ercengiz’in mesajı şu şekilde:

"Sevinciyle hüznüyle, acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz.

Mutlu birey mutlu Burdur ilkesiyle yola çıktığımız görev süremizin 5. yılını tamamlarken Burdur’un ihtiyaçları ve halkımızın talepleri doğrultusunda kentimizin gelişimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmek ve mutlu Burdur’u oluşturabilmek için 2018 yılında yoğun bir şekilde çalıştık.

 

2018 yılı içerisinde halkımızın beklentilerine cevap vermek için önemli adımlar attık. Burdur Belediyesi olarak sadece asfalt, yol, kaldırım yapan değil aynı zamanda kültürden sanata, spordan eğitime yaşamın tüm renkleriyle yaşanabilir bir kent olmayı da başardık. Hayata geçirdiğimiz projelerle değerli Burdur Halkının yüzünde bıraktığı tebessüm, gözlerindeki umut bizim en büyük mutluluğumuz oldu.

 

2019 yılının öncelikle toplumsal huzur ve barışın bozulmadığı, halkımızın daha özgür, daha demokratik, daha adil bir Türkiye’de yaşadığı, aydınlık bir yıl olmasını umut ediyorum. Çocuklarımız ve gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek için hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Daha aydınlık yarınlara ulaşmak için el birliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz olanakları ve öz kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız yeterli olacaktır.

 

2019 yılının başta ülkemizde ve tüm dünyada barışın egemen olduğu, tüm insanlık için mutluluk ve huzur ortamının yaşandığı bir yıl olmasını diliyor, tüm yurttaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum. Sevgi ve saygılarımla."

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Belediye, Başkanı, Ali, Orkun, Ercengiz'în, Yeni, Yıl, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı