Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Aşk İntiharı
Keyik Yeniden Aday...
Haber Detayı
21 Eylül 2017 - Perşembe 19:10 Bu haber 1608 kez okundu
 
Burdur'da Asayiş Berkemal
Burdur Valiliği Tarafından Emniyet Güçlerinin Yaptığı Operasyonlarla İlgili Açıklama Yapıldı.
ASAYİŞ Haberi
Burdur'da Asayiş Berkemal

Burdur Valiliği Tarafından Bugün Yapılan Açıklama Şöyle;

 

Huzur kenti ilimizde vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik, emniyet ve asayiş hizmetlerine, güvenlik güçlerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde devam edilmektedir.
Bu kapsamda İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, kaçak kazı yapan, piyasaya sahte para sürmeye çalışan ve sera da yasadışı kenevir bitkisi yetiştiren, üç farklı olayda 5 şüpheli şahıs yakalanmış ve yapılan işlemlerin ardından adli makamlara teslim edilmişlerdir.
Piyasaya sahte para sürmeye çalışan AK. ve K.Ö. isimli şahısların ellerinde bulunan sahte paraları Konya, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur ve Antalya illerinde piyasaya sürecekleri duyumu alınması üzerine, güvenlik güçleri tarafından yapılan takipte İl Jandarma Komutanlığı ekipleri şüphelileri 14 Eylül 2017 tarihinde Burdur İl Merkez Askeriye Köyü'nde araçlarıyla birlikte yakalanmışlardır. Adli makamlardan alınan arama kararına istinaden şüphelilerin üzerinde ve araçlarında yapılan aramada; (14) adet sahte 100 TL (Seri No:B028 303455 - B585 506706 - 3362 361575) ve (10) adet sahte 50 TL ( Seri No•.B452 547739) ele geçirilmiştir.
Bir diğer olayda, Tefenni ilçesi Yuvalak Köyü'nün üst kısmında yer alan kayalık arazide izinsiz kazı yapılacağı duyumunun, İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından değerlendirilmesi üzerine  H.Ç. ve N.G. isimli şahıslar (1) adet jeneratör, (1) adet hilti, (1) adet balyoz (1) adet murç, (1) adet manivela demiri ve (9) adet muhtelif kazı malzemeleri ile izinsiz kazı yaptıkları esnada belirtilen mevkide suçüstü yakalanmışlardır.
Çavdır İlçesi, Söğüt Beldesinde U.Ü. isimli şahsın kendisine ait serada yasadışı kenevir bitkisi yetiştirdiği duyumu alınması üzerine İl Jandarma Komutanlığı tarafından belirtilen serada yapılan aramada; (2.160) gram kubar esrar maddesi ile (2) kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Burdur'da, Asayiş, Berkemal,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Burdur'da Asayiş Berkemal
Burdur'da Asayiş Berkemal
Burdur'da Asayiş Berkemal
Yorumlar
Haber Yazılımı