301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Eylül 2017 - Cumartesi 11:28 Bu haber 2245 kez okundu
 
Burdur Gelişim Merkezinden Vali Yılmaz’a Ziyaret
Vali Şerif Yılmaz, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Burdur Gelişim Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Murat Alparslan ve Yrd. Doç. Dr. Gaye Gökalp Yılmaz'ı kabul etti.
GÜNDEM Haberi
Burdur Gelişim Merkezinden Vali Yılmaz’a Ziyaret

Gelişim Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Murat Alparslan ve Yrd. Doç. Dr. Gökalp Yılmaz yürüttükleri akademik bir araştırmayla ilgili Vali Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler. Müdür Alparslan ziyaret sırasında ayrıca Vali Şerif Yılmaz tarafından bizzat başlatılan ve MAKÜ'nün akademik desteği ile yürütülen Burdur İl Gelişim Planı ile ilgili yapılan çalışmalar ve gelinen nokta ile ilgili Vali Yılmaz'a bilgi verdi.
 
"Üniversitelerin bölgesel kalkınma odaklı uzmanlaşmasının, bölge aktörlerindeki üniversite algısına ve itibarına etkisi" konulu akademik araştırmalarıyla ilgili fikir ve görüşlerini almak üzere Vali Şerif Yılmaz'ı ziyaret eden öğretim görevlileri ziyaret sırasında MAKÜ Burdur Gelişim Merkezi tarafından çıkarılan derginin ilk sayısını'da Vali Yılmaz’a takdim ettiler.
 
Ziyaretleri dolayısıyla Alparslan ve Gökalp Yılmaz'a teşekkür eden Vali Yılmaz, akademik araştırmalarıyla ilgili düşüncelerini de kendileriyle paylaşarak çalışmalarında başarılar diledi. 
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Burdur, Gelişim, Merkezinden, Vali, Yılmaz’a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı