Burdurluları Üzen Paylaşımlar
Haber
21 Aralık 2018 - Cuma 17:33 Bu haber 3394 kez okundu
 
Burdurluları Üzen Paylaşımlar
Manşet Burdur Gazetesi
SİYASET Haberi
Burdurluları Üzen Paylaşımlar

Mide kanseri tedavisi gören lise öğrencisi İrem Nur Ayvalı (17) için destek ve moral kampanyaları devam ediyor. İrem'i sevdiği sanatçılar Murat Boz ve Hadise ile bir araya getirmek için sosyal medyada kampanyalar çığ gibi büyürken, dün gecede Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi öğrenci toplulukları yeni bir etkinlik daha yaptı. 
Yüzlere öğrenci #iremiçinelele  hastach ile başlattıkları kampanya üzerinden dün akşam da MAKÜ Konferans ve Sergi Salonda İrem Nur Ayvalı ve ailesi ile bir araya geldi. Hep birlikte şarkılar söyleyerek gönüllerince eğlenen öğrenciler, İrem'i daha mutlu etmek adına ellerinden geleni yaptılar. 


 

Etkinliğe Siyasi Gölge
 

Mutlu sonla tamamlanan gecenin ardından  Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi'nin yaptığı bir paylaşım, sonrasında Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in verdiği cevapla polemik büyüdü gitti. Mengi ve Ercengiz'in karşılıklı atışmalarına yandaşlarda dahil olunca, etkinliğe hem göle düştü hem de moralleri alt üst etti.
 

 

Mengi'nin Paylaşımı Fitili Ateşledi
 

Babası Burdur Belediyesinde çalıştığı ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz tarafından Ak Partili olduğu gerekçesi ile sürekli farklı yerlere sürüldüğü iddiası ve  Başkan Ercengiz'in geceye katılması olayların başlamasına sebep oldu. Gece sonrası Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşım tartışmanın fitilini ateşledi" Ah irem kardeşim...Öyle bir insansınki Babana ve dolaylı olarak ailene ve kendine eziyet eden insanın hediyesini kabul etmek gerçekten ERDEMLİLİKTİR İREM... #iremHerZamanYanındayız " 

 

Ercengiz'de susmayı başaramadı, Yine ağzına geleni söyledi...

Volkan Mengi'nin bu paylaşımı sonrası ise Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'de susmadı ve tartışmayı alevlendirdi. Ercengiz'in paylaşımlarına yakın çevresi de destek olunca Ak Partili ve CHP'liler arasında karşılıklı atışmalar devam etti. Ercengiz paylaşımında Mengi'ye cevaben, "Akp'nin müfteri il başkanı yine iftiralarına başlamış. Yarın bunun hesabı hakkın huzurunda nasıl vereceksin be vicdansız?" dedi ve ekledi, "Âllah kimseyi insanların zor günü üzerinden siyaset yapacak kadar zavallı yapmasın. Bir can nasıl kurtulur diye bütün bi şehir, üniversite bir olmuş müfterinin dikalası da çıkmış buradan prim yapmaya çalışıyor. Yazıklar olsun, eğer Sn. CB bunu duysa seni orada bir dakika tutmaz!!!" dedi.

Kaynak: (bomba15.com) - bomba15.com Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Burdurluları, Üzen, Paylaşımlar,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Burdurluları Üzen Paylaşımlar
Burdurluları Üzen Paylaşımlar
Burdurluları Üzen Paylaşımlar
Yorumlar
Haber Yazılımı