Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 17:11 Bu haber 2932 kez okundu
 
Chp'de Kazan Kaynıyor
Burdur Chp'de Sosyal Medya Gerginliği
SİYASET Haberi
Chp'de Kazan Kaynıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Aday Adayı Öğretmen Kadir Koç'un sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabı üzerinden "27. Dönem Milletvekili aday listelerinin belirlenmesinde, Genel Merkezimizin talimatı üzerine İl Örgütümüz tarafından, İlçe Örgütlerimiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız arasında yapılan aday sırası belirlemesinde (eğilim yoklamasında), aldığım tebrik telefonlarından 1. sırada olduğumu öğrendim" şeklindeki paylaşımı CHP İl Başkanı tarafından yalanlandı.

 

 

Milletvekili Aday Adayı Kadir Koç'un yaptığı paylaşımı yalanlayan bilgi en yetkili ağızdan CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut'tan geldi.

 

 

İl Başkanı Akbulut sosyal medya hesabı üzerinden yaptıüı açıklama da "24.06.2018 milletvekili seçimlerinde aday belirleme yöntemi olarak il örgütünün temayül yaptığı ve her hangi bir adayı birinci olarak belirlediği haberi tamamen asılsızdır" ifadelerine yer vererek Kadir Koç'un paylaşımını yalanlamış oldu.

 

 

Telefon ile ulaştığımız İl Başkanı Akbulut yaptığı açıklamada "Genel Merkezimiz tarafından tarafımıza iletilen örgütlerimizle görüşmeyi yaptık.Genel Merkezimiz zaten bu konuda çok hassas , özellikle temayül yoklaması biçiminde bir sandık konulmaması yönünde talimat var.Bizim hiç bir şekilde Aday Adaylarımızından birine sen birincisin , sen ikincisin gibi bir açıklamamız yoktur.Bu tamamen bir spekülatif bir bilgidir , asılsızdır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BurdurAjans) - BurdurAjans Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Chp'de, Kazan, Kaynıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı