301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 14:55 Bu haber 2079 kez okundu
 
Deniz Kurt ve Yönetiminden Protokol Ziyaretleri
BUSİAD Başkanı Deniz Kurt, Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birlikte Burdur Protokolüne Ziayertlerde Bulundu
GÜNDEM Haberi
Deniz Kurt ve Yönetiminden Protokol Ziyaretleri

Burdur Sanayici İşadamları ve Serbest Meslek Mensupları Derneği (BUSİAD) Başkanı Deniz Kurt yönetim kurulu üyeleri Birkan İş, Burhan Karakurt, Hasan Ekim, Hurşit Çetin, Fatih Tunç ve Serdar Şener ile birlikte Burdur Protokolünü makamlarında ziyaret ettiler. 

 

Deniz Kurt ve Yönetimi 4 Mayıs Pazatesi Günü Burdur Valisi Hasan Şıldak başta olmak üzere Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı, Burdur İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Burdur Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp ve Burdur Esnaf Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi'yi ziyaret ederek Burdur için istişarelerde bulundurlar.

 

Başkan Deniz Kurt yaptıkları ziyaretlerle ilgili "Daha gelişmiş ve yaşanabilir bir Burdur için yönetimde ki arkadaşlarımla birlikte çok çalışacağız. Burdur için ne yapılması gerekiyorsa zaman mefhumu gözetmeden üstümüze düşeni yapacağımızın hemşehrilerimiz tarafından da bilinmesini isterim. Bugünkü ziyaretlerimizde de Burdur'u konuştuk. Herşey Burdur için" açıklamasında bulundu.

 

 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Deniz, Kurt, ve, Yönetiminden, Protokol, Ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı