301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Ekim 2017 - Salı 12:05 Bu haber 1934 kez okundu
 
Halk Eğitim Merkezi Durmak Bilmiyor
Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkez (ASO) Yeni Açılacak Kurslarla Burdur Halkına Hizmet Etmeye Devam Ediyor.
GÜNDEM Haberi
Halk Eğitim Merkezi Durmak Bilmiyor

Burdur Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi açılacak olan yeni kurslarla Burdur Halkına özellikle de gençlere hizmet etmeye devam ediyor.

 

Açılacak olan kurslar ile alakalı olarak yapılan açıklama şu şekilde;

 

"Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) bünyesinde gençlere okul dışında farklı konularda bireysel gelişim imkânları sunan çeşitli kurslarda eğitimler veriliyor.

 

Gençlerin gelişimlerine yönelik eğitim imkanları olan merkezde teknik eğitimlerin yanı sıra sosyal ve kültürel konularda eğitimler gençlerin katılımına sunulmuştur.  Ücretsiz olarak birçok kursta kick boks, tekvando, judo, muay thai, satranç gibi sportif kurslar; İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Osmanlıca gibi dil kursları; gitar, bağlama, ney, keman, halk oyunları ve Latin dansları gibi müzik kursları; yanı sıra bilgisayar, web tasarımı, grafik, fotoğrafçılık gibi teknik kurslarda eğitim veriliyor.

 

Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü’nce yeterli sayıda talep alındığında hemen hemen her alanda kursların açılması planlanıyor.

 

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne şahsen yapılacak kurs başvurularına üniversite öğrencilerinin yanı sıra Burdur halkı da katılabilecek ve katıldıkları kurs sonrası sertifika sahibi olabilecekler.

Kurslar hakkında ayrıntılı bilgi için http://burdurhem.meb.k12.tr/tema/ adresini ziyaret edebilirsiniz."

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Halk, Eğitim, Merkezi, Durmak, Bilmiyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Halk Eğitim Merkezi Durmak Bilmiyor
Yorumlar
Haber Yazılımı