Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Haziran 2017 - Perşembe 17:10 Bu haber 1386 kez okundu
 
Havza Yönetim Heyeti Toplandı
Burdur Havza Yönetim Heyeti 2017 Yılı 1. Toplantısı, Vali Şerif Yılmaz Başkanlığında yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Havza Yönetim Heyeti Toplandı

İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda Vali Yılmaz Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetim Genel Müdürü Prof. Dr. Cumali Kınacı, Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Burdur Havzası içerisinde yer alan ilgili bölge ve kurum müdürleri katıldı.
 
Açılış konuşmasını yapan Vali Yılmaz, toplantının ilimize ve bölgemize hayırlar getirmesini dileyerek, toplantıya katalımlarından dolayı hazuruna teşekkür etti.
 
Toplantının devamında Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Su Kalitesi Eylem Planları Takip Şube Müdür Vekili Yusuf Başaran, DSİ 18. Bölge Müdürlüğü Jeoteknik ve YAS Şube Müdürlüğü Jeoloji Mühendisi Osman Yüksel Kutlu ve DSİ 182. Şube Müdürü Cem Çoban sorumlu oldukları alanlardaki yapılan çalışmalarla ile ilgili sunum yaptılar.
 
Yapılan sunmların ardından, karşılıklı görüş ve önerilerin ifade edildiği toplantının sonunda, Vali Yılmaz herkesin Kadir Gecesini ve yaklaşan Ramazan Bayramını tebrik ederek toplantıyı sonlandırdı. 
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Havza, Yönetim, Heyeti, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı