Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 10:55 Bu haber 1793 kez okundu
 
İyi Parti Bucak Teşkilatından Örnek Davranış
Manşet Burdur Gazetesi
SİYASET Haberi
İyi Parti Bucak Teşkilatından Örnek Davranış

İyi Parti Bucak İlçe Teşkilatı, 2-8 Kasım Lösemi Haftası dolayısıyla  Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı(LÖSEV)'e maddi bağışta bulunarak, lösemili hastaların tedavi olması için bir katkı sağlamaya çalıştılar.

 
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Şerife Kaya, İbrahim Mutlu ve Birol Çelik ile birlikte banka şubesine giderek LÖSEV'e maddi bağışta bulundu.
 
Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Başkan Safa Sönmez, "Bilindiği gibi 2-8 Kasım tarihleri Lösemi haftası olarak ülkemizde yaşayan lösemili hastalarımız için toplumsal bir destek uyandırmak amacıyla kutlanmaktadır. Bizler de İYİ Parti teşkilatı olarak bu anlamlı haftada hem lösemili çocuklarımızın yanında olduğumuzu htirmek hem de onlara gerçek manada yardım eden LÖSEV'e katkı sağlamak için bağışta bulunduk. Lösemi Haftası bir farkındalık etkinliğidir. Lösemi hastalığı tedavisi uzun süreçli ve tedavisi pahalı bir hastalıktır.  Biz İYİ Parti olarak, bu gün  bağış yaparak onlara destek oluyoruz. Aynı duyarlılığı diğer vatandaşlarımızdan da bekliyoruz.”ifadelerini kullandı.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: İyi, Parti, Bucak, Teşkilatından, Örnek, Davranış,
Yorumlar
Haber Yazılımı