İzzet Akbulut'tan Basın Açıklaması
Haber
13 Haziran 2018 - Çarşamba 00:00 Bu haber 3069 kez okundu
 
İzzet Akbulut'tan Basın Açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut Yaşanan Olaylarla Alakalı Bir Basın Açıklaması Yayınladı
SİYASET Haberi
İzzet Akbulut'tan Basın Açıklaması

Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Bayram Özçelik'in Cumhuriyet Halk Partisi binasında Gençlik Kolları Yöneticisi E.E. arasında yaşanan olayların ardından Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut Basın Açıklaması yayınladı.

 

Akbulut'un açıklaması şöyle;

 

"Basına,kamuoyuna ve çok kıymetli partililerimize;


Bugün seçim çalışmaları çerçevesinde Karamanlı ilçemiz ve köylerinde saha çalışması yaparken, AKP heyeti kışla caddesi çalışmaları kapsamında başarılar dilemek için parti binamıza girmişler ;parti binamızda bir gencimiz ile Akp vekili Bayram Özçelik arasında sözlü münakaşa yaşanmış bu münakaşa esnasında 16 senedir Milletvekiliği yapan ve yine akpnin 1. Sıra adayı Burdur Milletvekeli Bayram Özçelik gencimizin boğazını sıkmıştır.

 

Akabinde olay bizlere intikal etmiş seçim çalışmlarımızı derhal yarıda bırakarak Parti binamıza gelerek durum hakkında bilgi aldığımız esnada sayın valimiz bizleri valilik makamına davet etmişler orda olayın tarafı olan Bayram Özçelik bizlerden özür dilemiş, ve parti binasına tekrar gelip gencimizden özür dilemiştir.

 

Biz bu özrü ülkemizin ve şehrimizin içinden geçmiş olduğu huzursuz dönemlerde gerek ilimizde siyasi ortamın gerilmemesi gerek siyasi efendiliğin öncüsü konumunda bir parti olduğumuz için kabul ettik.Ancak burdan tüm kamuoyuna ve özellikle iktidar partisi mensuplarına diyorum ki;Bu partinin ferdleri 12 mart zindanlarında, 12 Eylül zindanlarında eyvallah dememiş,hiç bir baskı ve zulme boyun eğmemiş insanlardır.O yüzdendir ki bu tarz şeyler bizlere boyun eğdiremez.Ve yine tüm kamuoyuna ve iktidar partisi fertlerine diyorumki sahadaki aldığınız tepkilerden dolayı bozulan moralinizi,bozulan sinirlerinizi 7 den 77 ye herhangi bir CHP liye bir kez daha yansıtacak olursanız,en sert şekilde cevap vereceğimizi bildiririz.


CHP İL BAŞKANI İZZET AKBULUT"

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: İzzet, Akbulut'tan, Basın, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı