Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
25 Mart 2017 - Cumartesi 16:55 Bu haber 1385 kez okundu
 
Kadın Kolları Durmak Bilmiyor
Ak Parti Burdur Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci ve Yönetim Kurulu Üyeleri Referandum Çalışmalarında durmak bilmiyorlar.
SİYASET Haberi
Kadın Kolları Durmak Bilmiyor

Referanduma sayılı günler kala siyasi partiler faaliyelerini hız kesmeden sürdürüyorlar. Ak Parti Burdur Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci ve Yönetim Kurulu Üyeleri Referandum çalışmalarının başladığı günden bugüne tam kadro köy köy, mahalle mahalle, ev ev gezmeye vatandaşlara referandum hakkında bilgi vermeye devam ediyorlar. 

 

16 Nisan 2017 günü gerçekleştirilecek olan Anayasa Referandumu yaklaştıkça bazı parti ve teşkilatlarında yorgunluk baş göstermeye başladı. Ak Parti Burdur Kadın Kolları ise yorgunluk nedir bilmiyor. Her seçim ve referandum dönemi olduğu gibi bu referandumda da çalışmalarıyla hem toplum nezdinde hemde Genel Merkez nezdinde göz dolduruyorlar.

 

Günün önemli bir kısmını saha da geçiren Kadın Kolları vatandaşlara anayasa değişikliği maddelerini tek tek izah ederek Yeni Anayasanın ülkemize getireceği yenilikler konusunda bilgi veriyorlar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ak Parti Genel Başkanlığı döneminde her fırsatta vurguladığı Kadın Kollarının Teşkilatlarda ki yeri ve önemine layık olabilmek için gecelerini gündüzlerine katan Ak Parti Burdur Kadın Kolları referandum çalışmalarının kahramanları olmuş durumdalar. 

 

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği Referandum sonuçlarında ilimizden çıkacak evet oylarının büyük pay sahiplerinden biri de AK Parti Kadın Kolları olacak. 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Kadın, Kolları, Durmak, Bilmiyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kadın Kolları Durmak Bilmiyor
Kadın Kolları Durmak Bilmiyor
Kadın Kolları Durmak Bilmiyor
Kadın Kolları Durmak Bilmiyor
Yorumlar
Haber Yazılımı