301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Temmuz 2017 - Perşembe 12:12 Bu haber 2141 kez okundu
 
Kamil Özcan'dan Basın Açıklaması
Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özcan Basın Açıklaması Yaptı...
GÜNDEM Haberi
Kamil Özcan'dan Basın Açıklaması

Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özcan'ın Basın Açıklaması Şöyle;

 

Burdur Hayvancılığı İçin Gerçekleştirdiklerimizi Ülke Genelinde Gerçekleştirmek İçin

 

Geçtiğimiz hafta ve bu hafta yerel basınımızda, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği (TDSYMB) genel başkanlığına adaylığım konusunda çıkan haberler doğrultusunda bu açıklamayı yapıyorum.

 

Burdur İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin(BDSYB) 1995 yılında kuruluşundan bu yana; kurucu üyelik, Yönetim Kurulu üyeliği ve 2007 yılından itibaren de Yönetim Kurulu Başkanlık görevlerini Burdur ve Ülke hayvancılığı adına büyük bir gururla yaptım. Bunun yanı sıra 2002-2004 yılları arasında da TDSYMB Genel Başkanlığı yaptım.

 

Yönetim Kurulumuzla göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kapısı kapalı, ulaşılamaz, hesap sorulamaz ve hesap veremez Yönetim değil; her zaman kapısı açık, ulaşılabilir, hesap sorulabilen ve hesap verebilen bir Yönetim anlayışı içerisinde olduk. Kurucu üyeliği ile çıktığımız Burdur DSYB yolculuğunda başta değerli üreticilerimiz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz, Üniversitemiz, Sivil Toplum Örgütlerimiz ve personelimizle Burdur hayvancılığı için büyük bir uyum içerisinde gece gündüz demeden çalıştık. Burdur şuan süt ve damızlıkta ‘marka’ olarak adlandırılıyorsa bu ortak çalışma ve dayanışma sayesindedir.

 

Görev süremizde, Burdur  hayvancılığı adına ne yapılıyorsa elimizden gelen katkıyı vermeye çalıştık. Burdur’un adını hayvancılık sektörü ile tanıttık ve tanıtmaktayız. Bu sebeple de Burdurlu hemşehrilerimiz bize her zaman sahip çıktı ve destekleri ile her zaman daha çok çalışmamız için motive ettiler.  

 

22 yıl önce adımımı attığım Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği yolculuğumda, değerli üretici kardeşlerim ve İl Başkanı dostlarımın talepleri doğrultusunda 17 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak olan TDSYMB Genel Kurulunda  Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olmaya karar verdim. Bu zorlu yolda üreticilerimizin, diğer Sivil Toplum Örgütlerinin, Milletvekillerimizin, İl Başkanlarımızın, yerel basınımızın ve tüm Burdurluların kıymetli desteklerini htiğimiz için yürekten teşekkür ediyorum.

 

Kamuoyuna saygılarımla.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Kamil, Özcan'dan, Basın, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı