Kültür Merkezi İnşaatı Devam Ediyor
Haber
27 Şubat 2020 - Perşembe 11:22 Bu haber 1569 kez okundu
 
Kültür Merkezi İnşaatı Devam Ediyor
Manşet Burdur
GÜNDEM Haberi
Kültür Merkezi İnşaatı Devam Ediyor

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ve AK Parti Heyeti Burdur Merkezde yapımı devam Kültür Merkezi inşaatını ziyaret ederek, yapılan çalışmaları incelediler.

 


İNŞAATIN HIZLA BİTİRİLMESİ İÇİN TAKİP EDİYORUZ
Yapılan incelemeden sonra açıklama yapan Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Geçtiğimiz hafta Kültür Merkezimizin inşaatı için 2020 yılı için ödenek ayrıldığı ile ilgili açıklama da bulunmuştuk. Teşkilatımızla birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, yüklenici firmadan bilgi aldık. Yangın söndürme sistemi ve havalandırma sistemleri döşenmesi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Kültür Merkezimizin inşaatı ile ilgili çalışmaları takip ediyoruz. Burdur’umuzda yatırımlarımız devam edecek.” açıklamasında bulundu.

 


“HİÇBİR YATIRIMI YARIM BIRAKMAYIZ”
AK Parti Hükümetleri hiçbir yatırımı yarım bırakmadığını belirten İl Başkanı Volkan Mengi “ Burdur’umuzda Kültür Merkezi inşaatı belli bir süredir beklemekte idi. Yapılan devir çalışmaları sonrasında Milletvekillerimizle birlikte Kültür ve Turizm Bakanlığımızla görüşmeler gerçekleştirdik. Yapılan tüm çalışmalar sonrasında ihale edilerek, çalışmalar başlatıldı. AK Parti Hükümetlerimiz yaptığı çalışmaları yarım bırakmaz. Burdur’umuzda Milletvekillerimizle birlikte çalışmalar yaparak, yatırımlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Kültür, Merkezi, İnşaatı, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı