301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Eylül 2017 - Salı 07:45 Bu haber 986 kez okundu
 
Makam Odasını Bastılar
Chpli Ayten ve Göker İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram'ın Makam Odasını Bastılar
SİYASET Haberi
Makam Odasını Bastılar

Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram'ın  makam odasında Atatürk ve Türk Bayrağının olmadığı görüntünün paylaşılması CHPli vekil Mehmet Göker ve İl Başkanı Barış Ayten tarafından sert bir dille eleştirilmişti. Göker konuyu meclise taşıyarak İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram hakkında soru önergesi vermişti.

 

Bugün ise CHP İl Başkanı Barış Ayten ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker farklı bir eyleme daha imza atarak gündeme yine bomba gibi düştüler.

 

Depreme dayanıksız olduğu gerekçesi ile yıkım kararı verilen Gazi İlkokulu'na giden Göker ve Ayten duvarda asılı bırakılan Atatürk posteri ve Türk Bayrağını yerinden sökerek, Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram'ın yeni binasındaki makamına gittiler.

 

Randevu talepleri toplantısı olduğu gerekçesi ile kabul görmeyen Göker ve Ayten, ikinci kez istekleri yerine gelmeyince, İl Müdürü Mahmut Bayram'ın odasına sekreterin tüm engellemelerine rağmen girdiler. Basın mensupları ile Milletvekili Göker ve İl Başkanı Ayten'i karşısında gören İl Müdürü Mahmut Bayram ise büyük şok yaşadı.

 

Makam odasına yanlarında getirdikleri Atatürk posteri ve Türk bayrağını bırakan Göker, “Gümüşlüğünüze gösterdiğiniz özeni Atatürk’ümüze ve bayrağımıza da göstermenizi istiyoruz. Gazi İlkokulu'nun yıkıntılarını kapatmak için bunları kullanamazsınız. Oradan almayı unuttuklarınız bir Ulusun Bayrağı ve bir Ulusun Kurucusudur, sizi bu değerlerimize saygılı olmaya davet ediyorum" dedi ve makamdan çıkıp gittiler.

Kaynak: (bomba15.com) - bomba15.com Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Makam, Odasını, Bastılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı