Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 20:07 Bu haber 2053 kez okundu
 
Muharrem İnce Burdurlularla Buluştu
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce İlk Gece Mitingini Burdur'da Gerçekleştirdi
SİYASET Haberi
Muharrem İnce Burdurlularla Buluştu

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin dün Burdur'da ilkini yaptığı gece mitingi saat 21.20 sıralarında Özgürlük ve Demokrasi Meydanında ortalama 12 Bin vatandaşın katılımı ile gerçekleşti.

 

Burdur Organize Sanayi Kavşağında karşılayan ve CHP Burdur Milletvekili Dr.Mehmet Göker , Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve CHP İl Başkanı İzzet Akbulut Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'yi Organize Sanayi Kavşağında karşıladı.

 

Muharrem İnce'nin otobüsü ile birlikte Burdur Kent Merkezinde vatandaşı selamlayan İnce daha sonra Burdur Belediyesine ait Serenler Otele geçti.Serenler otelde iftarını açan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce , Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz , Milletvekili Göker ve İl Başaknı İzzet Akbulut daha sonra Özgürlük ve Demokrasi Meydanı'na geçtiler.

 

Saat 21.20 sıralarında sahneye çıkan İnce Burdur'daki kalabalıktan memnuniyetini dile getirerek sözlerine başladı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklenen İnce "Benim alanlarda yaptığım konuşmaları alıp montajlayıp tekrar alanlarda dinletiyorlar.Ben bu montaj işlerini FETÖ yapar sanardım,meğer bunların  da akıl hocaları bunlarmış" ifadelerini kullandı.

 

Daha sonra Tayyip Erdoğan'ın 'ın "Bu CHP ziyniyeti Camileri yıkıyorlar" söylemlerine "Evet biz Camilerimizi yıkıyoruz.Nerede benim çalışkan Belediye Başkanım" diyerek Ali Orkun Ercengiz'i işaret eden Muahrrem İnce sözlerine "Az önce yemekte Başkanıma sordum siz de camileri yıkıyor musunuz ? diye O da bana evet Müstakbel Cumhurbaşkanım bizler Camilerimizi Bayram'a hazırlamak için deterjanlarla yıkıyoruz cevabını verdi.Bizler camilerimizi sizin gibi Belediye binalarına gölge yapıyor diye yıkmayız deterjanla yıkarız" diyerek seçim vaatlerini anlattı.

 

Miting sonrasında Isparta Havalimanından İstanbula hareket eden Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce alanda ki kalabalık için Burdur Milletvekili Dr.mehmet Göker , Burdur Belediye Başkanı Ecz.Ali Orkun Ercengiz ve CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut'a özellikle teşekkür ederek, "Kalabalıkta ki heyecan her ne kadar Hükümete tepki olsa da o kalabalık da sizin başarı karnenizdir.Hepinize özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BurdurAjans) - BurdurAjans Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Muharrem, İnce, Burdurlularla, Buluştu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Muharrem İnce Burdurlularla Buluştu
Muharrem İnce Burdurlularla Buluştu
Muharrem İnce Burdurlularla Buluştu
Muharrem İnce Burdurlularla Buluştu
Muharrem İnce Burdurlularla Buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı