301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Temmuz 2017 - Cuma 19:04 Bu haber 1146 kez okundu
 
Ökte'den Kamil Özcan'a Destek
Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte Kamil Özcan'a destek verdi.
GÜNDEM Haberi
Ökte'den Kamil Özcan'a Destek

MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, Burdurlu siyasetçi, STK ve bürokratları işbirliğine çağırarak, Burdur İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kamil Özcan’a destek vermeye çağırdı.

 

MHP İl Başkanı Ökte, “Ankara’da Türkiye Damızlık Süt Sığırı Yetiştiricileri Birliği Genel Başkanlığı’na aday olan Kamil Özcan’a parti ayırımı yapmadan Burdur’daki bütün siyasi parti, belediye, basın ve sivil toplum kuruluşlarının elbirliğiyle destek olmasını” istedi.

 

Konu Burdur’un ve Burdurlunun menfaatleridir, konu Türkiye’nin Hollandası olan Burdur besiciliğinin geleceğiyle yakından ilgilidir. Sayın Kamil Özcan, Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı olarak güzel şeyler yapmış başarılı bir başkandır. Bu hizmetlerini ülke geneline taşımasını istiyoruz. Bu aynı zamanda Burdur milliyetçiliği, Burdurlu olarak dayanışma örneği olacaktır.

 

Ökte, “Biz, gerek Burdur’daki bütün basın organları, siyasi partiler, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları ve gerekse Ankara’daki Burdurlu bütün milletvekili ve bürokratları Sayın Kamil Özcan’a destek kampanyasına davet ediyoruz. Elde edilecek başarı Burdur’un olacaktır” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ökte'den, Kamil, Özcan'a, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı