301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Kasım 2017 - Salı 12:29 Bu haber 10717 kez okundu
 
Osman Kurt Kurucu İl Başkanı Oldu
İYİ Parti Kurucu İl Başkanlığı Görevi İş Adamı Osman Kurt'a verildi.
SİYASET Haberi
Osman Kurt Kurucu İl Başkanı Oldu

İYİ Parti tüm Türkiye'de Teşkilatlanma çalışmaları sürdürüyor. İl Başkanları atamaları yapılmaya devam ediyor.  İYİ Parti Burdur Kurucu İl Başkanlığı Görevine kimin atanacağı Burdur kamuoyu tarafından merakla meklenirken beklenen açıklama bugün yapıldı.

 


İYİ Parti Burdur Kurucu İl Başkanı Burdur'un yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan Osman Kurt oldu. Teşkilat Başkanlığı bugün öğle saatlerinde görevin Osman Kurt'a verildiğini duyurdu.

 

Yapılan bu atamanın ardından tüm gözler Osman Kurt'a çevrildi. Kurt'un oluşturacağı il ve ilçe teşkilatları merakla bekleniyor.

 

 

Bizde Manşet Burdur Gazetesi olarak Osman Kurt'a yeni görevinden başarılar dileriz.

 

 

Osman Kurt Kimdir?

Osman Kurt 1975 Yılında Burdur’da düyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Burdur’da tamamladı. Celal Bayar Üniversitesinde yüksek öğrenimini tamamladıktan sonra 1995 Yılında ortakları arasına katıldığı Kurt Nakliyat ve Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Siyaset Hayatına 1997 yılında Milliyetçi Hareket Partisi’nde başlayan Kurt, 2003 – 2004 yılları arasında Ülkü Ocakları Yönetiminde yer aldı. 2004 – 2006 Yılları arasında MHP Burdur Merkez İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 2006 Yılında Osman Kurt Nakliyat, Madencilik İthalat ve İhracat Limited Şirketi’ni kurdu. Yine aynı yıl MHP Burdur İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Burdur Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunan Kurt 2005 yılından bu yana Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesidir. 2010 Yılında Burdur Sanayici ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) Başkanlığına seçilen Osman Kurt halen bu görevi sürdürmektedir. 2011 ve 2015 genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Burdur Milletvekili Aday Adayı olmuştur. 2013 Yılında ticari faaliyetlerine yenisini ekleyerek Kurt Depo ve Liman Hizmetleri Anonim Şirketi kurmuştur. Burdur Siyaset ve İş Dünyasının sevilen isimlerinden olan Osman Kurt,  Nermin Hanım ile evli olup bir kız, bir erkek evlat sahibidir.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Osman, Kurt, Kurucu, İl, Başkanı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı