Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
11 Temmuz 2017 - Salı 19:14 Bu haber 1838 kez okundu
 
Özçelik Yatırımları Takip Ediyor
AK Parti Burdur Milletvekili Çevre Komisyonu Katip Üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Bayram Özçelik Yapımı Devam Eden Projeyi Yerinde İnceledi.
SİYASET Haberi
Özçelik Yatırımları Takip Ediyor

AK Parti Burdur Milletvekili Çevre Komisyonu Katip Üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Bayram Özçelik ve beraberinde AK Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki, Askeriye Köyü'nde yapımı devam eden Engelsiz Yaşam Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.


Burdur'a AK Parti Hükümetleri tarafından her geçen gün yatırım desteğinin arttığını belirterek yaptığı konuşmada, Milletvekili Bayram Özçelik “ Engelsiz Yaşam Merkezi yapım ihalesi 03.02.2017 tarihinde gerçekleştirilmişti. İhaleyi alan firma tarafından Askeriye köyümüzdeki başlanıldı. Bizde İl Başkanımız Süleyman Faki ile birlikte çalışmaları yerinde inceledik. 3 adet yaşam evlerinin ve idari binanın inşaat çalışmaları devam etmekte. Burdur Engelsiz Yaşam Merkezinin ihale bedeli 5.099.000.00 TL’dir.”ifadelerini kullandı.


Milletvekili Özçelik, yapılacak tesisin ardından yaşam merkezinin yaşanabilir bir yer olacağının altını çizerek, "Yapılan yatırımlarla birlikte Burdur'da her geçen insan yaşamında kaliteyi arttırmaya çalışıyoruz. Engelsiz Yaşam Merkezi'nin Kısa süre içerisinde engellilerimize hizmet vermeye başlayacak olmasından dolayı mutluluk duyuyorum. Burdur, sosyal hizmet sunumu anlamında gerçekten çok gelişmiş bir ilimiz. Amacımız toplumda, ihtiyaç duyan herkese ulaşabilmek. Bakanlığımızın verdiği hizmetler, Burdur açısından önemli” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Özçelik, Yatırımları, Takip, Ediyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Özçelik Yatırımları Takip Ediyor
Özçelik Yatırımları Takip Ediyor
Yorumlar
Haber Yazılımı