Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
14 Mart 2017 - Salı 11:57 Bu haber 1199 kez okundu
 
Özçelikten Tıp Bayramı Kutlama Mesajı
AK Parti Burdur Milletvekili, Çevre Komisyonu Kâtip üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu üyesi Bayram Özçelik, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
SİYASET Haberi
Özçelikten Tıp Bayramı Kutlama Mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili, Çevre Komisyonu Kâtip üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu üyesi Bayram Özçelik, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.


Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, "Vatandaşlarımıza hak ettikleri sağlık hizmetlerini en etkin şekilde sunmayı Ak Parti hükümetimiz asli vazifelerinden biri olarak görmektedir. Bu vazifeyi ifa noktasında üzerlerine düşen sorumlulukları hakkıyla yerine getiren kıymetli hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum" görüşünü dile getirdi. Milletvekili Özçelik Mesajında, şunları kaydetti:


"Ülkemizin sağlık alanında yakaladığı uluslararası başarılar ve gerçekleştirdiği ilkler, bize bu alanda sürekli artan bir itibar kazandırmıştır. Hiç şüphesiz ki ülke olarak elde edilen bu başarılar, sağlık çalışanlarımızla birlikte elde ettiğimiz başarılardır. Geçtiğimiz 15 yıl boyunca, sağlık alanında hizmet alanları ve hizmet verenleri her bakımdan daha yüksek standartlara kavuşturmak için hükümetimiz ciddi reformları hayata geçirdi ve tüm dünyanın takdirini kazanan Sağlıkta Dönüşüm Programı'nı büyük bir başarıyla uyguladı. Hayata geçirilen Şehir Hastaneleri Projesi ile her bir vatandaşımızın tam teşekküllü sağlık merkezlerine ulaşımını ve eksiksiz bir şekilde sağlık hizmetlerine kavuşmasını hedefliyoruz. Hükümetimiz yaptığı reformlarla ve gerçekleştirmeyi planladığı projelerle ülkemizi sağlık alanında daha ileri bir seviyeye taşımanın gayreti içinde olacaktır. İlimizde, İlçelerimize hastaneler, Aile Sağlığı Merkezleri, Toplum Sağlığı Merkezleri yapımı gerçekleştirdik. Yine Burdur Merkezde yapılacak olan yeni hastanemiz ile hemşerilerimiz daha modern sağlık hizmetlerinden faydalanmaları için gerekli çalışmalarımız devam etmektedir." değerlendirmesinde bulundu.


Milletvekili Özçelik, "Hayatlarını hayat kurtarmaya vakfetmiş, gayeleri insanı yaşatmak olan tüm hekimlerimizi ve sağlık çalışanlarımızı, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle tebrik ediyor, tüm sağlık çalışanlarımızın dün olduğu gibi bugünde yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim." ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Özçelikten, Tıp, Bayramı, Kutlama, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı