Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Temmuz 2017 - Salı 18:06 Bu haber 1789 kez okundu
 
Petek'ten Müjde
AK Parti Burdur Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanvekili, 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat PETEK’ten müjde!
SİYASET Haberi
Petek'ten Müjde

Milletvekili Reşat Petek Bir Basın Açıklaması Yaptı. Reşat Petek'in açıklaması şöyle;

 

" 2016-2017 Futbol sezonu 1.Amatör Kümeyi şampiyon olarak tamamlayan Gölhisar Futbol Takımımızın 2017-2018 Futbol Sezonunda Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele edecek olmasından dolayı müsabakalar için sahanın FİFA standartlarına daha uygun hale getirilmesi için çalışmalar yapmaktayız, diye açıklama yapmıştım. Bunun için Gölhisar İlçesi doğal çim yüzeyli futbol sahasının sentetik çime dönüştürülmesi, 500 seyircili portatif tribün, 4’lü soyunma odası, saha aydınlatılması, futbol sahasının tel örgü ile kapatılması için 1.800.000.00 TL. (KDV Hariç) ödenek talebimiz olmuştu.

 

Bu çalışmalarımız sonuç verdi ve yaptığımız girişimler sonucunda; bugün itibarıyla Gençlik Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünden gelen yazı ile talebimizin olumlu karşılandığının belge ve bilgisi tarafıma ulaştı. Gölhisarlı hemşerilerime ve taraftarlarımıza hayırlı olsun.

 

Burdurumuz her hizmetin en iyisine layıktır, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yapılacak her hizmetin takipçisi olacağız.

 

Bu vesile ile başta Sayın Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ Beye,  Spor Toto Başkanı Mehmet Muharrem KASAPOĞLU Beye, Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN Beye, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer Faruk ŞİRAN Beye ve emeği geçen tüm ilgililere teşekkürü bir borç bilirim” dedi. 

 

Av. Reşat PETEK

Ak Parti Burdur Milletvekili

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Petek'ten, Müjde,
Yorumlar
Haber Yazılımı