301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Ağustos 2017 - Salı 18:05 Bu haber 1657 kez okundu
 
Reşat Petek 30 Ağustos Mesajı
15 Temmuz Darbe araştırma Komisyonu Başkanı, Anayasa Komisyonu Başkanvekili, Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek'in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı.
GÜNDEM Haberi
Reşat Petek 30 Ağustos Mesajı

'Aziz Milletimizin istiklal uğruna verdiği mücadele ile kazanılan büyük zaferin 95. yıl dönümünü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
 


26 Ağustos 1922'de başlayan ve 30 Ağustos’ta kahraman ordumuz ve aziz Milletimizin büyük başarısıyla sonuçlanan bu zafer, bütün dünyaya Türk Milletini yok etmenin, vatanını işgal etmenin imkânsız olduğunun da en büyük ispatıdır. Kahraman Ordumuzun o gün vermiş olduğu destansı mücadele bu gün bizlere her yıl coşku ile kutladığımız büyük bir bayram olarak miras kalmıştır. O gün kazanılan zaferin mutluluğunu ve gururunu bu günde yüreklerimizde aynı duygularla muhafaza etmekteyiz ve bundan sonrada etmeye devam edeceğiz.


Ülkemizi işgal ederek aziz Milletimizi bölmek, parçalamak ve yok etmek isteyenler emellerine ulaşmadan bizlere büyük bir zafer kazandırarak nasıl geldikleri gibi gittilerse bu günde Aziz Yurdumuzu bölmek ve parçalamak emellerini güdenler bu amaçlarına asla ulaşamadan tarihin derinliklerinde yok olup gideceklerdir.


Bizlere bu gün dahi büyük bir coşkuyla kutladığımız büyük zaferi armağan eden aziz şehitlerimizi rahmet, hürmet ve şükranla yad ediyor, Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.


Bu vesile ile Tüm hemşehrilerimin ve aziz Milletimizin  30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.'

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Reşat, Petek, 30, Ağustos, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı