Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
18 Nisan 2017 - Salı 16:33 Bu haber 5242 kez okundu
 
Reşat Petek Ağır Konuştu
Yaptığı Açıklamaya "16 Nisan Anayasa referandumu sonuçlarının aziz milletimize hayırlı olmasını diliyorum." diyerek başlayan Petek Sert Söylemlerde Bulundu.
SİYASET Haberi
Reşat Petek Ağır Konuştu

Ak Parti Burdur Milletvekili, 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı, Anayasa Komisyonu Başkanvekili Reşat Petek Referandum Sonrası Yapmış Olduğu Açıklamasında,

 

16 Nisan Anayasa referandumu sonuçlarının aziz milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Burdurumuzda zafer sevincimizi hep birlikte coşkuyla kutladık. Emeği geçen bütün teşkilat mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
 
 
Bütün Türkiye ile birlikte zafer sevincimizi paylaşırken, Burdur merkezde Ak Parti İl teşkilatımızın düzenlemiş olduğu zafer mitingi sonrasında Ak Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanımızın ve şahsımın Bucak ilçemizde 60.5 oranla kazanmış olduğumuz zafer sonrasında miting düzenlenme talebi Ak Parti Bucak İlçe Başkanvekili, Bucak Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı ve etraflarındaki teşkilat mensubu dar bir grup tarafından kabul edilmemiştir.Olayı "yapmıyoruz isterseniz görevden alın" noktasına taşımışlardır.Ak Parti Bucak İlçe Başkanvekili, Bucak Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı, Ak Parti Bucak Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanı başarımıza sevinmemişler, Bucak ilçemizde kutlama yapmak ve yaptırmak istememişlerdir.Zafer mitingine köylerden gelmek için teşkilatımızı arayan muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza miting yapılmayacağını söyleyerek yoldan geri çevirmişlerdir.Kadın Kolları Başkanı kendi teşkilatına miting yapılmayacağı bilgisini vererek teşkilatını miting alanında toplamamıştır.Büyük zafer sonrası parti binamıza gelen vatandaşlarımıza Genel Merkezimizin talimatına rağmen meydanda kutlama yapılmayacağı yalanını söyleyip toplananları dağıtmak için çaba harcamışlardır.
 

Bunun üzerine Bucak İlçe Yönetim Kurulunda ağırlıkta bulunan değerli arkadaşlarımın, Bucak Türkiye Gençlik Vakfı teşkilatının ve bu davaya gönül vermiş isimsiz kahramanların gayretleri ile Bucak Meydanında coşkulu bir zafer kutlaması gerçekleştirilmiştir.
 

Dün gece zafer sevincini bizimle birlikte geç vakitlere kadar coşkuyla kutlayan değerli Bucaklı hemşerilerimiz, kutlamayı sudan sebeplerle organize etmeyen, bayrak flama ve ses düzeni hazırlığı yapmayan, engel olan İlçe Başkanvekili Kadir Yaman ve ekibine de sert tepki göstermişlerdir. Tepkilerin büyümesi ve müessif olayların çıkması halkı sükunete davet eden konuşmamla engellenmiştir. Hal böyleyken bugün üyelerimize gönderdikleri sms mesajlar ile iki yüzlü bir politika izlemeye ve takiye yapmaya devam etmektedirler.
 
 
Kamuoyunun takdirine saygı ile arz olunur. dedi...
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Reşat, Petek, Ağır, Konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı