301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Ekim 2017 - Perşembe 11:25 Bu haber 1621 kez okundu
 
Reşat Petek Gençlik ve Spor Bakanı'nı Ziyaret Etti
Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur Milletvekili Reşat Petek Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı Makamında Ziyaret Etti.
SİYASET Haberi
Reşat Petek Gençlik ve Spor Bakanı'nı Ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur Milletvekili Reşat Petek Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı Makamında Ziyaret Etti.

 

Ziyaret ile ilgili Reşat Petek'in makamından yapılan basın açıklaması şöyle;

 

"Burdur Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürümüz Ömer Faruk Şiran, Bucak Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürümüz Mehmet Kara, Kıdemli Tenis Antrenörümüz Mustafa Volkan Akın, Bucak Gençlik Spor Kulübü Fahri Tenis Antrenörü Özge Akın, Bucak Gençlik Merkezi Memuru Yasin Özdemir, Sporcu Velilerimiz Durali Uyanık, Salih Şimşek, Bucak Gençlik ve Spor Kulübümüzün tenis takımının minik şampiyonları Ayşe Aslıhan Öztop,Batuhan Ege Erman, Engin Kayra Şimşek, Fatma Naz Uyanık, Mehmet Fatih Köken, Pelin Ecehanım Şen  ile Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın Bak Beyi makamında ziyaret ettik.

Tenis Takımımızın Ülkemizde ve Uluslararası arenada geldiği seviye hakkında Sayın Bakanımıza bilgi verdik. Görüşmelerimizde Bucak ilçemizde mevcut spor salonunun çok eski olması ve Deprem Risk Analizi neticesinde yıkım kararı çıkmasıyla, Yeni Spor Salonu için tip proje ve ihale işlemlerinin hızlandırılmasını ve İlimizde takip ettiğimiz diğer spor yatırımları üzerine taleplerimizi Sayın Bakanımıza dosya halinde ilettik.

Ayrıca Tenis Takımımızın başarılarını daha üst seviyelere taşıyabilmek adına gerçekleştirmeyi planladığımız Bucak ilçemizde, ulusal ve uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapabilecek 7 adet Tenis Kortu ve Sosyal Tesisler projemizle ilgili görüş alış verişinde bulunduk. Sürecin hızlandırılması için Sayın Bakanımızdan destek istedik. Başından beri takipçisi olduğumuz 7 adet Tenis Kortu ve Sosyal Tesisler projemize desteklerini esirgemeyip, bizleri makamında misafir eden Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum."

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Reşat, Petek, Gençlik, ve, Spor, Bakanı'nı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı