301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Ağustos 2017 - Perşembe 19:01 Bu haber 881 kez okundu
 
Reşat Petek'in Kurban Bayramı Mesajı
Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur Milletvekili Reşat Petek'in Kurban Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Reşat Petek'in Kurban Bayramı Mesajı

Küsgünlük ve dargınlıkları affetmeyi emreden dinimiz, dini bayramlarımız vesilesiyle, mutluluk ve huzur dolu manevi bir iklim meydana getirmiş oluyor. Bu manevi iklimi fırsata çevirip, aramızda yaşadığımız her türlü husumeti ortadan kaldıralım.

 

Manevi bakımdan zenginleştiğimiz, ailemiz, dost ve akrabalarımızla birlikte geçirdiğimiz bu bayramlarda milletimiz her zaman birbirine daha çok kenetlenerek ve destek olarak dünya üzerinde eşsiz bir dayanışma örneği sergiliyor. Bu ruhla kutladığımız her bayram bütün vatandaşlarımız için hem bütün hayatın muhasebesidir hem de herkesin elindeki imkânlar ölçüsünde çevresine faydalı olarak oluşturduğu bir mutluluk tablosudur.

 

Güzel yurdumuz Türkiye, kurulduğu günden buyana gelecek kuşaklara çağdaş, kültür ve medeniyet birikimine sahip çıkan, müreffeh bir ülke bırakabilmek için yürüdüğü yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir. Allah'a şükürler olsun ki tekrar bir bayrama daha eriştik. Öyle inanıyorum ki bu Kurban Bayramı, huzur ve mutluluğumuzu daha da artıracak, kardeşlik ve dayanışma bilincimizi derinleştirecektir.

 

Bayramların en temel özelliğinin, bayram yapamayanların üzüntüsüne ortak olmak olduğunu hatırlatmak isterim. Sergileyeceğimiz böylesi davranışlar, yaşanan sevinci daha da çoğaltacak ve daha anlamlı kılacaktır.   Bu duygularla, yediden yetmişe bütün Burdurlu hemşehrilerimin ve milletimizin Kurban Bayramlarını tebrik eder, Rabbimden gönüllerince ve huzurla yaşayacakları bayram günleri temenni ederim.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Reşat, Petek'in, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı