Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Kasım 2018 - Pazartesi 12:41 Bu haber 2178 kez okundu
 
Safa Sönmez'in Öğretmenler Günü Ziyareti
Manşet Burdur Gazetesi
SİYASET Haberi
Safa Sönmez'in Öğretmenler Günü Ziyareti

Yİ Parti Bucak İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Bucak ilçesinde en yaşlı öğretmen olan İsmail Çomak’ı ziyaret etti.

 

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, beraberinde İl Disiplin Kurulu üyesi Yusuf Balar, İlçe Sekreteri Şeref Çiçek ve Yönetim kurulu üyesi Bülent Topalak ile birlikte 92 yaşındaki emekli öğretmen İsmail Çomak’ı evinde ziyaret etti.

 

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde gerçekleştirilen ziyarette bugüne kadar sayısız öğrenci yetiştiren emekli öğretmen İsmail Çomak’a şükranlarını ileten Başkan Safa Sönmez,öğretmenlik mesleğinin kutsallığına değinerek, ’’24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçemizde yaşayan en yaşlı ve tecrübeli öğretmenimiz İsmail hocamızı ziyaret ettik. Tüm öğrenciler öğretmenlerini ziyaret ederek unutmamalılar ve unutturulmamalı. Bu kutsal meslek onları her zaman gururlandıracaktır. Bu ziyaretler insanlık onuru için olmalıdır. Değerli hocamızı böyle sağlıklı bir şekilde 92 yaşında görmek bizleri çok mutlu etti . Bu vesile ile tüm emekli öğretmenlerimize sağlık diliyoruz, görevleri başında hizmet eden öğretmenlerimize başarı diliyoruz. Bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz” dedi.

 

92 yaşındaki emekli öğretmen İsmail Çomak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “1926 yılında doğdum ve mesleğe başladığım tarihten 1988’e kadar 42 yıl boyunca öğretmenlik yaptım. Mesleğimi çok seviyorum. İnşallah yeni nesil öğretmenlerde bu mesleği severek yaparlar. İşte o zaman hayatlarının en büyük işini gerçekleştirmiş olurlar. Ziyaretten dolayı çok mutlu oldum. Herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Safa, Sönmez'in, Öğretmenler, Günü, Ziyareti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı