Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
10 Nisan 2017 - Pazartesi 19:00 Bu haber 1083 kez okundu
 
Şehit Aileleri ve Gaziler Unutulmadılar
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yıl Dönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler, Göl Polis tesislerinde Teşkilat Mensubu Şehit Aileleri ve Gazilerin onuruna verilen yemek programıyla devam etti.
GÜNDEM Haberi
Şehit Aileleri ve Gaziler Unutulmadılar

Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 172.  Yıl Dönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler, Göl Polis tesislerinde Teşkilat Mensubu Şehit Aileleri ve Gazilerin onuruna verilen yemek programıyla devam etti.
 
Programa başta Vali Şerif Yılmaz ve Hanımefendi Hilal Yılmaz olmak üzere, Milletvekili Bayram Özçelik, Garnizon Komutanı Tank Alb. Cem Tuce, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, Ağır Ceza Reisi Mehmet Ali Yüce, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya ve eşi, Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, Vali Yardımcısı Hayri Sandıkçı, Vali Yardımcısı Mehmet Yıldız, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Tayfun Dündar, 58. Piyade Eğitim Alay Komutanı P. Alb. Hakan Tutucu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Nurdan Kamal, İl Müftüsü Hıdır Bayrak ve eşi, ve Polis Teşkilatı mensupları katıldı.
 
Düzenlenen yemek programı vesilesiyle, Şehit Aileleri ve Gazilerle bir araya gelme fırsatı bulan Vali Yılmaz ve Hanımefendi, ailelerle bol bol sohbet ettiler.  Ailelerin 10 Nisan Polis Haftasını kutlayan Vali Yılmaz, bir sıkıntılarının olması durumunda kapılarının her daim kendilerine açık olduğunu ifade etti.
 
İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, Şehit Aileleri ve Gaziler onuruna düzenledikleri yemek programına katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Program yemeğin ardından İl Müftüsü Hıdır Bayrak tarafından yapılan dua ile son buldu.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Şehit, Aileleri, ve, Gaziler, Unutulmadılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı