301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ekim 2017 - Cumartesi 17:36 Bu haber 1321 kez okundu
 
Şerif Yılmaz'ın 29 Ekim Mesajı
Manşet Burdur Gazetesi
GÜNDEM Haberi
Şerif Yılmaz'ın 29 Ekim Mesajı

Burdur Valisi Şerif Yılmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Vali Yılmaz'ın Mesajı Şöyle;

 

"Bugün tarihten silinmek istenen Türk Milletinin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde destansı bir mücadeleyle kazandığı Kurtuluş Savaşı’nın hemen ardından ilan edilen Cumhuriyetimizin 94. Yıldönümünü kutlamanın heyecanını, gururunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

 

Cumhuriyet kolay ilan edilmemiştir “Ya İstiklal Ya Ölüm” diyerek yokluklar içinde cephelere koşan Aziz Milletimizin, yazdığı destanın adıdır CUMHURİYET.

 

Türkiye Cumhuriyeti 94 yıllık kazanımlarının yanında son yıllarda gösterdiği atılımlarla, Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümü olan 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte, yükselişini sürdürmektedir.

 

Ülkemiz bu yükselişi sürdürürken yaşadığı 15 Temmuz hain darbe girişimi ve son dönemlerde hemen güneyimizde oynanan senaryolarla tarihin en kritik süreçlerinden birini yaşamaktadır. Bu süreçte her zamankinden daha çok milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz günlerin içerisinde olduğumuzu unutmadan, Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, fedakârlıkta bulunmak, gerektiğinde mücadele etmek, hepimizin müşterek vazifesi olduğunu belirtmek istiyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Burdurlu hemşehrilerimin, Milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını ve bu topraklar için gözlerini kırpmadan şehadete yürüyen tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum."

 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Şerif, Yılmaz'ın, 29, Ekim, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı