Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Mart 2017 - Cumartesi 17:12 Bu haber 2827 kez okundu
 
Ülkü Ocakları Başakanı Mete'den Açıklama
Burdur Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan METE sosyal medya hesabından sert bir açıklama yayınladı.
SİYASET Haberi
Ülkü Ocakları Başakanı Mete'den Açıklama

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Burdur İl Başkanı Ayhan METE Sosyal Medya Hesabından Sert Bir Açıklama Yayınlayarak Siyasi Bir Grubu Uyardı. Açıklaması Şöyle;

 

Kamuoyunun Dikkatine...!


Bazı Basın organlarında ve Sosyal Medyada Ülkü Ocakları ve Ocak Başkanları hakkında gerçeğe aykırı haberler yapılmaktadır. Ülkemizin geçtiği bu hassas dönemde, Ülkü Ocaklarını ve Kıymetli Başkanlarının isimlerini kullanarak onları kaos ortamına çekmek isteyen fitneciler ve şer odakları, üç beş kuruşa satın aldıkları sözde gazetecilere yaptırdıkları yalan, yanlış haberlerle suni gündem yaratmaya çalışmakta Ülkücü-Milliyetçi hareket üzerinden nemalanmak istemektedirler.
Herkes bilmelidir ki; Ülkü Ocakları alimler tekkesi kadar kutsal, peygamber ocağı kadar mübarek, asker ocağı kadar disiplinli Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Dünya'nın en büyük gençlik hareketidir. Ülkü Ocakları hakkında konuşacak tek merciî Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ beyefendi ve Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ'dir.
Burdur'da Ülkü Ocakları İl Başkanı Ayhan METE olarak,İlimizde Ülkü Ocakları adına konuşacak tek merciin şahsım olduğunu,başka kimselerin haddi ve harcı olmadığını bildiririm.Bizler Ülkü Ocaklı Türk Gençleri olarak Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ'nin emrinde,Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ'un öncülüğünde davamızın hizmetindeyiz. Unutmayın !
LİDER-TEŞKİLAT- DOKTRİN Eleştirilmez,Yargılanamaz,Değiştirilemez.

 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Burdur Ülkü Ocakları, Ayhan Mete, Sert Uyarı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ülkü Ocakları Başakanı Mete'den Açıklama
Yorumlar
Haber Yazılımı