Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
16 Aralık 2018 - Pazar 22:59 Bu haber 1503 kez okundu
 
Vali Şıldak Gençlerle Bir Araya Geldi
Vali Hasan Şıldak, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bucak İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen programa katıldı.
GÜNDEM Haberi
Vali Şıldak Gençlerle Bir Araya Geldi

TÜGVA tarafından organize edilen “Gençlerle Baş Başa” söyleşi programına konuk olan Valimiz, gençlerle hasbihal ederek hayata dair tecrübelerini paylaştı.
 
Bucak İlçesinde düzenlenen programa Vali Hasan Şıldak’ın yanı sıra, Kaymakam Yalçın Sezgin, TÜGVA Burdur İl Temsilcisi Ahmet Arvasi Günel, TÜGVA Burdur ve Bucak teşkilatında yer alan gençler katıldı.
 
TÜGVA Bucak İçe Temsilcisi İsmail Turkan Ökte, söyleşi programlarına teşrifleri dolayısıyla Vali Hasan Şıldak’a teşekkür ederek duydukları memnuniyeti ifade etti.
 
Vali Hasan Şıldak konuk olduğu söyleşi programına katılan geçlere öğütlerde bulundu.
 
İnsanın hayatı içindeki her aşamanın ona farklı bir yön ve bakış açısı kazandırdığını söyleyen Vali Hasan Şıldak;  “Yani sıkıntılardan ayrı bir ders alıyorsunuz. Güzelliklerden ayrı bir ders çıkarıyorsunuz. Hayat her zaman insana bir şeyler yüklüyor, bir kazanım elde ediyorsunuz.
 
En önemli nokta insanın yaptığı işi benimsemesi sevmesi ve kendini ona adaması gerektiğidir. Beklide zaten bizi biz yapan değerlerden biride bu Amatör ruhtur. Bu çerçevede çalışanlarla birlikte bu ülke yükseliyor. Ben siz öğrencilerde bu yıllarda, bu özelliği mutlaka kazanmanız gerektiğini düşünüyorum. Hangi işi yaparsak yapalım, yaptığımız işin en iyisini yapmaya çalışmak için gayret göstermek gerekiyor” diye konuştu.
 
Karşılıklı sohbet ortamında devam eden program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Vali, Şıldak, Gençlerle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı