Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
24 Kasım 2018 - Cumartesi 11:23 Bu haber 1390 kez okundu
 
Vali Şıldak'ın 24 Kasım Mesajı
Manşet Burdur Gazetesi
GÜNDEM Haberi
Vali Şıldak'ın 24 Kasım Mesajı

Burdur Valisi Hasan Şıldak, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Vali Şıldak'ın mesajı şu şekilde:

 

 

"Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesinde büyük bir özveri ve gayret gösteren, fedakarca çalışan Öğretmenlerimizin, bu özel ve anlamlı gününü kutluyorum.

 

Ülkemizin her yöresinde, en ücra köşeye varıncaya kadar devletimizin gülen yüzü olarak, bilgi ve birikimleri, sevgi ve şefkatleri ile çocuklarımızı yetiştiren, onlara yeni ufuklar açan, yol gösteren çok kıymetli Öğretmenlerimiz dün ve bugün olduğu gibi yarınlarımızın mimarı ve umudu olmaya devam edeceklerdir.

 

Burdur olarak da elde edilen başarılarla “Eğitimde Marka Şehir” olarak anılan İlimizin bu başarısında hiç şüphesiz ki çok kıymetli öğretmenlerimizin katkısı büyüktür. Ben inanıyorum ki, İlimizin eğitimde elde ettiği başarılar öğretmenlerimizin göstereceği büyük özveri, velilerimizin ilgisi, öğrencilerimizin gayretleri ve bizlerin vereceği desteklerle katlanarak devam edecektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta görevleri başında şehit olan Öğretmenlerimiz olmak üzere vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olan bütün öğretmenlerimize aileleri ile birlikte mutlu, huzurlu ve başarılı yıllar diliyorum."

 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Vali, Şıldak'ın, 24, Kasım, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı