Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
25 Ekim 2018 - Perşembe 09:21 Bu haber 1630 kez okundu
 
Vali Şıldak'ın Kurum Ziyaretleri Sürüyor
Burdur Valisi Hasan Şıldak Kurum Ziyaretleri Kapsamında PTT, SGK ve KOSGEB’i Ziyaret Etti
GÜNDEM Haberi
Vali Şıldak'ın Kurum Ziyaretleri Sürüyor

Vali Hasan Şıldak kurum ziyaretleri kapsamında, PTT Başmüdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ve KOSGEB Burdur Müdürlüğüne ziyaretlerde bulundu.
 
 
İlk ziyaretini PTT Başmüdürlüğüne yapan Vali Hasan Şıldak, Başmüdür Nevzat Kazan ve personeli tarafından karşılandı. PTT’nin birimlerini gezen Vali Hasan Şıldak, personelden görevleri kapsamında vatandaşa verdikleri hizmet ile ilgili bilgi aldı. Başmüdür Kazan’dan da kurum hakkında genel brifing alan Valimiz, PTT Teşkilatının kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tekrar Kazan ve çalışanları kutladı.
 
 
Valimiz kurum ziyaretlerine  SGK İl Müdürlüğü ile devam etti. İl Müdürü Bayram Balban ve birim müdürleri tarafından karşılanan Valimiz, ilk olarak birimleri gezerek görevleri başındaki personelle bir süre sohbet etti. Valimiz ziyareti sırasında İl Müdürü Balban'dan kurumun çalışmaları ile ilgili genel brifing aldı.
 
 
Bugünkü son ziyaretini KOSGEB Burdur Müdürlüğüne gerçekleştiren Vali Hasan Şıldak kurumun çalışmaları ve kurum tarafından verilen destekler hakkında Müdür Doğru’dan kapsamlı bilgi aldı.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Vali, Şıldak'ın, Kurum, Ziyaretleri, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı