Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 12:19 Bu haber 1471 kez okundu
 
Vali Şıldak'tan Askeriye Köyüne Ziyaret
Vali Hasan Şıldak, Askeriye Köyünde Vatandaşlarla buluştu bir dizi ziyarette bulundu
GÜNDEM Haberi
Vali Şıldak'tan Askeriye Köyüne Ziyaret

Köy ziyaretleri kapsamında Askeriye Köyünü ziyarette bulunan Vali Hasan Şıldak, vatandaşlarla buluştu.

Cuma Namazını Askeriye Köyü Merkez Camiinde kılan Vali Hasan Şıldak, sonrasında vatandaşlarla bir araya geldi. Köy sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen Vali Şıldak, “Her fırsatta vatandaşlarımızla buluşmaya, onların yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımız ve Devlet bir arada çalışıyoruz." dedi.
 
Ziyaretlerimizin yanı sıra her hafta Salı günü Valilikte Vatandaşla Buluşma ve Muhtarlar Toplantısı yapıyoruz. Devletimizin kapısı herkese açık, sizleri dinlemek ve taleplerinize çözümler üretmek için biz bu görevlerdeyiz diyerek, kapılarının her daim vatandaşlarımıza açık olduğunu hiç çekinmeden gelebileceklerini belirtti. 

Askeriyelilerle bir süre hasbihal ederek, taleplerini dinledikten sonra, Şehit Hazım Bey İlkokulu, Askeriye Ortaokulu ve Merkez Bölge Yatılı Kur’an Kursu’na ziyarette bulunan Vali Şıldak,  öğrenciler ve öğretmenler ile bir araya geldi.

Son olarak yapımı tamamlanmak üzere olan Kur’an Kursu binası inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldıktan sonra Askeriye köyünden ayrıldı.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Vali, Şıldak'tan, Askeriye, Köyüne, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı