301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ağustos 2017 - Pazartesi 10:40 Bu haber 785 kez okundu
 
Vali Yılmaz, Atış Poligonu Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Vali Şerif Yılmaz, Atış Poligonu yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek trap atışı denemeleri yaptı.
GÜNDEM Haberi
Vali Yılmaz, Atış Poligonu Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Vali Yılmaz, yoğun geçen mesaisinin üzerine trap atışları için kullanılacak olan atış poligonunun yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Vali Yılmaz'ın inceleme ziyaretinde kendisine Milletvekili Bayram Özçelik Milletvekili Reşat Petek, Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri eşlik etti.
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, tesisin yenileme çalışmaları hakkında Vali Yılmaz'a bilgi verdi. Vali Yılmaz inceleme sırasında trap atışları için kullanılan atış alanında tüfek ile deneme atışları yaptı.
 
Vali Yılmaz incelemelerinin ardından basın mensuplarına açıklamada bulundu.
 
VALİ YILMAZ, "GÖL MANZARALI ATIŞ PARKURUMUZUN EŞİ BENZERİ YOK"
Vali Yılmaz, "Atış poligonumuza 15 adet trap makinesi geldi. Bir takım eksikliklerimiz var. Ondan sonra burada uluslararası müsabakaların yapılabileceği standarta bir atış alanına kavuşmuş olacağız. Ayrıca göl manzaralı olan atış parkurumuzun eşi ve benzeri olmadığını düşünüyorum. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Özellikle avcılarımızın av sezonu dışında atış yapabilecekleri, atış sporunu icra edebilecekleri bir alana kavuşmuş olacaklar. Hem Bucak'ta, hem Çavdır'da aynı şekilde çalışmalar devam ediyor. Tamamlandığında artık av turizmi ile ilgili ilimiz cazibe merkezi haline gelecek. hayırlı olsun" dedi.
 
Vali Yılmaz,  atış poligonu incelemesi sonrası restorasyon çalışmaları için talimat verdiği Orman İşletmesi'ne ait olan atıl durumda bekleyen binadaki başlayan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Vali, Yılmaz,, Atış, Poligonu, Çalışmalarını, Yerinde, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı